Новини з 1996 року

Сьогодні на відпочинок у табір "Зоряний" поїхало 376 дітей. ФОТО

Едера Бедьо 08 липня 2016 11:30 720 0

Сьогодні, 8 липня, на центральній алеї парку культури та відпочинку «Придніпровський» батьки, друзі проводжали юних кременчужан на ІІ зміну до дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний».

На другій зміні у таборі «Зоряний» відпочиватимуть 376 дітей, з них 77 – діти пільгових категорій, у  «Супутнику», який є структурним підрозділом «Зоряного», на ІІ зміні відпочиватимуть 55 дітей, 7 з них – діти пільгових категорій. Загалом у комунальних таборах на ІІ зміні відпочиватиме 431 дитина.

За словами начальника управління у справах сім`ї, дітей та молоді Наталії Заводчикової, на першому турі у «Зоряному» та «Супутнику» відпочило 246 дітей. Якщо ж брати всі позаміські заклади оздоровлення та відпочинку міста, то протягом першого туру в них було оздоровлено майже 2000 дітей.

Діти пільгових категорій також  мають можливість оздоровитися не тільки у позаміському закладі оздоровлення  та відпочинку «Зоряний», а й у таборах, що розташовані у Полтавській, Тернопільській, Миколаївській та Херсонській областях. Управлінням у справах сім`ї, дітей та молоді вже направлено на І оздоровчу зміну до цих закладів відпочинку 70 дітей пільгових категорій.

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаОсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 532 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 803 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 849 0