Новини з 1996 року

Сьогодні на Полтавщині стартує сезон полювання на пернату дичину

Едера Бедьо 06 серпня 2016 12:36 1029 0

Сьогодні, 6 серпня, з 18:00, на Полтавщині стартує сезон полювання на пернату дичину. Згідно з наказами користувачів мисливських угідь, сезон триватиме до 31 грудня поточного року включно. Про це повідомляє УНН-Центр із посиланням на мисливствознавця Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) Ніну Дяченко.

"Початок сезону полювання − справжнє свято. Але щороку у нас бувають прикрі випадки, коли мисливці з необережності один одного ранять. Сподіваюся, цього року обійдеться без прикрощів", − сказала Н.Дяченко.
Вона додала, що на такий рідкісний вид як "качка широконіска" сезон полювання відкриють пізніше, з 17 вересня до 31 грудня.

Вона зазначила, що для допуску на полювання кожен мисливець зобов’язаний мати при собі документи на право полювання, передбачені ст.14 Закону України "Про мисливське господарство та полювання". А саме: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем не повинна перевищувати: норців великих – дві особини; гусей, куріпок сірих та фазанів – три; качок – п'ять; лисок − шість; куликів та голубів – 10; перепелів – 15 особин. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Загалом на сьогодні налічується 80 користувачів мисливських угідь Полтавської області. Додамо, що в Полтавській обласній організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) налічується 9,2 тис. мисливців.

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 54 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 190 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 143 0