Новини з 1996 року

Сьогодні Кременчуцький ОМВК розпочав призов юнаків на строкову військову службу

Віктор Крук 18 травня 2016 09:50 1442 0

У першій партії були семеро призовників. Вранці їх автобусом повезли на збірний пункт Полтавського обласного військового комісаріату.

Двоє з новобранців будуть проходити військову службу у Високомобільних десантних військах, а інші п’ятеро – у Сухопутних військах Збройних сил України. Куди саме - вирішать на збірному пункті, де призовників відбиратимуть представники військових частин. Про це повідомив начальник відділення комплектування - заступник Військового комісара Кременчуцького ОМВК майор Вадим Мушиманський. За його словами, у першій партії опинилися призовники з Білецьківки, Манжелії, Махнівки та четверо кременчужан.

Наступна і більш чисельна відправка запланована на понеділок, 23-го травня. В цей день майбутніх захисників України будуть відправляти на військову службу в урочистій обстановці – з промовами представників міської влади, врученням подарунків та концертом.

 Нагадаємо, що, за даними Військового комісара Кременчуцького ОМВК підполковника Романа Сушка, у травні-червні на строкову службу з нашого міста та району будуть призвані 83 юнакиа. З них планується направити у Збройні Сили України – 67, у Держприкордонслужбу – 10, у Нацгвардію – 5 і одного - у Держспецслужбу. Служитимуть призовники 1,5 року, а ті, хто мають вищу освіту, - рік. На відміну від контрактників та мобілізованих, строковиків не направлятимуть у зону АТО. Таке рішення прийнято РНБО і затверджене Указом Президента України.
Призов громадян України на строкову військову службу віком від 20 до 27 років здійснюється на підставі Указу Президента України № 122/2016 від 29.03.2016 року протягом травня-червня 2016 року.

Усі громадяни, які підлягають призову і проживають на території міста Кременчука та Кременчуцького району, зобов’язані прибути до військового комісаріату за адресою: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 6, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни зазначеного віку, які не отримали повісток, також зобов’язані прибути у військкомат.

Зазначимо, що ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на строк до трьох років (стаття 335 Кримінального кодексу України). Порушення призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату караються штрафом від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 - 119 грн.), а при повторному протягом року порушенні штраф збільшується до 170 - 255 грн.

Віктор КРУК

 

Теги: строкова військова служба призов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 134 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 543 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1859 0