Новини з 1996 року

Сьогодні Кременчук вакцинує сто медиків. Наступні щеплення проведуть у вівторок. ВІДЕО та ФОТОрепортаж

Артем Кузьменко 26 лютого 2021 12:50 1100 0

Сьогодні, 26 лютого, в Кременчуці, на базі ЦПМСД №3 (вул. Київська, 14), почали перший етап вакцинації від коронавірусу. До Центру привезли сотню капсул AstroZeneca для того, щоб сьогодні сто медичних працівників, які знаходяться на фронті в боротьбі з коронавірусом, отримали першу дозу вакцини.

Всього більш ніж 200 працівників інфекційних шпиталів Кременчука (понад 50% від загальної кількості) в добровільному порядку записалися в чергу й першим вакцину погодився отримати завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського Дмитро Лежньов.

Інші присутні, оскільки це медсестри та лікарі, повідомили, що регулярно вакцинуються від інших вірусних захворювань, тому з приводу сьогоднішньої події не нервують.

Сам Дмитро Лежньов зазначив, що понад половина всього колективу інфекційного відділення лікарні погодилася вакцинуватися. Він сказав, що, можливо, майже сто відсотків персоналу відділення перехворіли на COVID-19, та й сам він, скоріш за все, переніс інфекцію.