Новини з 1996 року

Сьогодні «Кременчук – молодіжна столиця України». Завтра, «Кременчук – столиця миру». Віце мер Проценко

Олександр Курилов 09 лютого 2018 13:17 649 0

16 лютого спеціальна група кременчуцьких представників на чолі з віце-мером Русланом Проценком боротиметься в Києві за те, аби Кременчук оголосити молодіжною столицею України.

Такий конкурс проводить Міністерство молоді та спорту. Наше досягнення – Кременчук є в переліку десяти міст, які за це звання борються.

А інші, хто борються, - це Дніпро, Вінниця, Харків, Львів…

Тож віце-мер Кременчука Руслан Проценко зробив головне в цьому змаганні – заповнив заявку на участь і провів необхідні наради.

А тепер же залишилося останнє – зробити на комп’ютері спеціальну презентацію, в якій довести, чому саме Кременчук, у якому майже третина – пенсіонери, повинен стати молодіжною столицею України.

Слід додати, що відповідний досвід, як вигравати такі конкурси, у віце-мера Проценка є. Ось тільки нещодавно Кременчук виграв конкурс фотографій Новорічних ялинок й отримав перше місце разом з іграшкою на ялинку.

Тож зробити комп’ютерну презентацію в цьому випадку ще простіше – просто береш потужний комп’ютер, далі береш відеоролики й починаєш вирізати з них усіх, хто не підпадає під визначення молодь. А з того, що залишиться, можна зробити все.

«Програма плюс» бажає віце-меру Русланові Проценку успіху й перемоги.

І нічого, що в нас проблема з робочими місцями для молоді й не тільки з ними. Головне, що ми будемо перші, бо в нас є дошкільні заклади і школи. Й зрозуміло, що з цим і переможемо.

Наостанок тільки одне побажання: коли вас, пане Руслане, будуть питати про молодіжні проблеми, як-то скейт-парк чи щось таке, то мовчіть і не кажіть нічого. Кажіть просто, що таких у нас уже немає. Взагалі.  
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1005 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2005 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2622 0