Новини з 1996 року

СЬОГОДНІ КРЕМЕНЧУЖАНИ В КИЄВІ. Протестують проти внесення змін в Конституцію України. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Олександр Курилов 31 серпня 2015 09:44 1208 0

Кременчуцькі активісти, принаймні представники трьох політичних сил – міської організації ВО «Свобода», партії «Воля» й міської організації Радикальної партії Олега Ляшка сьогодні, зранку, поїхали до столиці, аби взяти участь в акціях протесту проти внесення змін у Конституцію України.

Сьогодні ж у Києві  також відбувається позачергова сесія ВР, де депутати проголосують за внесення змін відповідно до Мінських угод.

Далі ж – запитання: хто робить правильно з цими внесеннями змін до Конституції, а хто ні – все на розсуд читачів.

Відомо з цього приводу, що мова йде про перше читання змін у Конституцію, за яким має бути ще друге.

У першому читанні все приймається в парламенті простою більшістю. В другому – потрібно 300 голосів.

Відомо також, що самі пункти особливих умов для окупованих територій Сходу сьогодні нардепами не приймаються і не обговорюються.

Інше – нинішнє внесення змін до Конституції  – це вимога наших союзників – Євросоюзу та США.

Також ми знаємо, що зміни, які вносяться, не задовольняють ні так звані ЛНР-ДНР, ні Росію, яка веде проти України гібридну війну.

Останнє – це наші солдати на Сході. Вважається, що з прийняттям змін до Конституції, хоча б у першому читанні, Україні та країнам ЄС вдасться зменшити військову напругу й зберегти життя наших солдатів.

Про що варто додати – зворотна точка зору. За нею вважається, що Путін усе одно не дотримуватиметься Мінських угод і зрозуміло, що в такому випадку їх виконання для України буде одностороннім.

А це – шлях до капітуляції.

Щоб конкретно зрозуміти, що тягнуть за собою зміни до Конституції, якщо за них проголосують депутати, дивимось текст нижче. Не виключено, що це фрагмент із мінських угод, який в себе на сторінці у Фейсбук опублікувала кременчуцька активістка Ольга Тіщенко.   

 

 

Зранку біля Верховної Ради України зібралась численний натовп людей, які збираються пікетувати парламентаріїїв з метою недопущення змін до Конституції, автобусів Нацгвардії - теж багато.

 

 

Як повідомляє очільник кременчуцької "Свообода" Костянтин Красовський, станом на 11:05 годину помічників народних депутатів України не допускають до балконів сесійної зали Верховної Ради.

 

 

Рада у першому читанні ухвалила зміни до Конституції 265-ма голосами "за". "Батьківщина" та РПЛ в повному складі голосували "проти". У "Самопомочі" 21 депутат із 25 також проголосував "проти". 

Слід зазначити, що після цього законопроект вдруге має відправитись на аналіз до Коснтитуційного суду України, після чого зміни вже буде внесено, якщо 300 депутатів проголосують "за".

 

 

 

Близько 14 години невідомі застосували проти силовиків бойову гранату - десятки паранених. Близько 50 нацгвардійців поранено. Серед поранених опинилась знімальна група ТСН. Активістка Ольга Тіщенко телефоном повідомила, що постраждалих серед кременчужан немає. 

 

 

 

 

 

Фото: міська організації Радикальної партії, сторінка активістки Ольги Тіщенко у Фейсбук, сторінка очільника Кременчуцької "Свобода" Костянтина Красовського у Фейсбук.

 

 

Теги: Внесення змін в Конституцію УкраїниПолітикаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 981 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1827 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 844 0