Новини з 1996 року

Сьогодні для кременчужан суттєво зростають ціни на гарячу воду. КАЛЬКУЛЯТОР + ГРАФІК відключень

Андрій Михайленко 01 липня 2016 10:20 1830 0

Першими, хто сьогодні має нагоду поплескатись у "золотій" гарячій ванні, вже стали крюків'яни, а мешканці 1-го та 3-го Занасипу мають отримати планове відключення теплоносія.

Як і планувалосяь, Національна комісія, яка здійснює регулювання енергетики та комунальних послуг, переглянула тарифи на гарячу воду і теплоносії для батарей, у результаті чого вартість послуги зросла на 95,3 відсотка.

Тариф на тепло для наслення зріс з 534 гривень за 1 Гкал до 1043 гривень. Таке зростання відбулося за рахунок паливної складової (на 474 грн./Гкал), тарифу на електроенергію (13 грн./Гкал) та заробітних плат (9 грн./Гкал). Але повернімось до теми планових ремонтів тепломереж.

Сьогодні від теплоносія має бути відключено 3-ій Занасип - починаються ремонтні роботи котельні 142-го кварталу, що по вулиці Мічуріна.

Уже з понеділка, 4 липня, настане черга відключати 1-й Занасип. У подальшому відключення мають відбуватися згідно з графіком, який подаємо нижче.

 

 

Скільки кременчужани витрачають на комуналку в 2016 році та скільки витрачатимуть у 2017-му, можна дізнатись за допомогою калькулятора, скористатись яким можна ТУТ.

У даній рахівниці закладено механізми підрахунку основних комунальних витрат українця — опалення, електроенергія та квартплата.

За допомогою бігунка можна вказати, скільки витрачається на той чи інший вид послуг.

Другий стовпчик ретранслює дані, які було вказано і в першому стовпчику, на підставі вказаних витрат нагадує, скільки ви платили за ті ж самі послуги два роки тому. В третьому стовпчику — скільки вам доведеться платити уже через рік.

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаКомунальні послугиГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 512 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 989 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3499 0