Новини з 1996 року

Сьогодні – День Збройних сил України! Низький уклін нашим військовим і слова вдячності!

Олександр Курилов 06 грудня 2016 08:14 2225 0

Наші військові сьогодні відзначають своє професійне свято – День Збройних сил України і слід сказати, що це справжнє свято разом з нашою справжньою армією, яка захищає громадян від агресії зі Сходу.

Редакція вітає наших військових, наших артилеристів, наших десантників і всіх кременчужан і не кременчужан, хто сьогодні служить на сході й хто повернувся живим.

Ми дякуємо Вам за наш спокій!

Редакція також висловлює велику вдячність рідним тих військових, які своєю кров’ю зупиняли ворога й завдяки яким у нас немає війни.

Низький уклін Вам, шановні наші громадяни!

Довідка. Збройні Сили  України  -  це військове  формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності (стаття 1 Закону України "Про Збройні Сили України")

Збройні Сили  України  забезпечують  стримування  збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави  та підводного простору у межах територіального моря України у випадках, визначених законом, беруть участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.

 

ІСТОРІЯ

24 серпня 1991 року Верховна Рада України ухвалила рішення про взяття під свою юрисдикцію усіх розташованих на українських теренах військових формувань Збройних сил колишнього СРСР, та про створення одного з ключових відомств — Міністерства оборони України.

Отже, під юрисдикцію України перейшли: 14 мотострілецьких, 4 танкові, 3 артилерійські дивізії та 8 артилерійських бригад (9 293 танки і 11 346 бойових машин), бригада спецпризначення, 9 бригад ППО, 7 полків бойових вертольотів, три повітряні армії (близько 1 500 бойових літаків) і окрема армія ППО.

Читайте також: В Києві відбувся перший випуск сержантської школи за стандартами НАТО. ФОТО+ВІДЕО

Стратегічні ядерні сили, дислоковані на території України, мали 1 272 міжконтинентальних балістичних ракет, а також близько 2 500 одиниць тактичної ядерної зброї. На час проголошення Україною незалежності чисельність військ в Україні нараховувала близько 980 тисяч осіб.

З наявних джерел мова про Збройні Сили України вперше згадується в Наказі № 4 Міністра оборони України від 23.12.1991 року.

Подальша історія Українського війська тісно переплітається із роззброєнням, деградацією та системним знищенням аж до подій на Майдані та початку російської агресії в Криму.

На відновлення життєдіяльності армії знадобився деякий час, а до цього, переважно у першій половині 2014 року, таким собі "дублікатом" Збройних Сил України стали добровольчі батальони.

Така звана АТО за останні 2 з гаком роки дала Кременчуку чимало загиблих Героїв, котрі душу й тіло поклали за нашу свободу - не забуваймо їх !

Час не стоїть на місці: в Україні хоча й дуже кволо, але здійснюється переоснащення та модернізація війська.

Для прикладу наведемо наш 107-й РЕАП, військові якого незабаром з артилеристів можуть перетворитись у повноцінних ракетників завдяки новим українським ракетам "Вільха". Але цього ще не достатньо.

Читайте також: Все для перемоги: ракети нашого артилерійського 107-го полку порозумнішають через "Вільху". ФОТО+ВІДЕО

 

 

 

 

Теги: День Збройних сил України Свято

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1506 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1580 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1501 0