Новини з 1996 року

Сьогодні - День автомобіліста і дорожника! ВІТАЄМО!!!

Віктор Крук 30 жовтня 2016 08:30 812 0

У Кременчуці десятки тисяч автомобілістів і тисячі шляховиків та ремонтників. Вітаємо їх усіх зі святом і бажаємо гарних доріг, уважних, але добрих поліцейських, і нехай колесо їхнього автомобіля ніколи не потрапляє у яму на дорозі, а ще краще - нехай ці ями зникнуть з наших доріг назавжди.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Саме тому професія водія була і залишається однією з найбільш масових. Професійне свято водіїв автотранспорту - День автомобіліста і дорожника - офіційно відзначається в Україні з 1996 року. Його також святкують і автолюбителі, яких з кожним роком стає все більше.

Це свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно трудиться, виконуючи свій професійний обов'язок. Без відданості професії цих людей і їхнього почуття відповідальності за справу неможливе повсякденне життя міста і його мешканців.

В Україні святкування Дня автомобіліста встановлено Указом Президента України № 452/93 від 13 жовтня 1993 року. Святкується щорічно, також в останню неділю жовтня і називається День автомобіліста і дорожника.

Історія цього професійного свята бере початок з 1980 року. У цей рік, 1 жовтня, Президія Верховної Ради СРСР видала Указ за номером 3018-Х «Про святкові і пам'ятні дні». Починаючи з цього часу, в СРСР в останню неділю жовтня відзначали День автомобіліста.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1263 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1926 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2462 0