Новини з 1996 року

Сьогодні 35 кременчужан отримали нагрудні знаки "Учасник АТО". ФОТО

Едера Бедьо 28 січня 2016 15:14 936 0

Сьогодні у Кременчуцькому об’єднаному військовому комісаріаті відбулося вручення нагрудних знаків «Учасник АТО»  кременчужанам,  які брали участь у операції з антитерору на сході України. Як зазначив військовий комісар Кременчука та Кременчуцького району Роман Сушко, за бездоганне виконання бойових завдань, спрямованих на захист  цілісності України, цього року таких відзнак удостоєно ще 108 наших земляків -   учасників АТО. Минулого року  нагрудний знак начальника Генерального штабу Збройних Сил України отримали 186 демобілізованих зі Збройних Сил України кременчужан.
Нагрудний знак «Учасник АТО» — українська відомча нагорода, якою нагороджуються військові, які брали безпосередню участь у бойових зіткненнях у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, боронили українську землю від російсько-терористичних військ.
Нагрудний знак носять з лівого боку грудей і розміщують після почесних нагрудних знаків начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України.

Теги: Життя КременчукаПідтримка АТОПідтримка оборониУчасники АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0