Новини з 1996 року

Сьогодні. 2 роки з початку АТО. Кременчуцькі військові кладуть квіти на могили героїв

Олександр Курилов 13 квітня 2016 12:16 983 0

Громадські активісти – учасники АТО й учасники бойових дій сьогодні відвідають міські кладовища, на яких поховані їхні побратими, що загинули у війні з російсько-терористичними військами.

Головна мета відвідування – покласти квіти на могили, бо сьогодні виповнюється два роки з початку АТО. Саме в ці дні тоді ще Турчинов підписав указ про початок антитерористичної операції на сході.

А починалося ж усе  зі захопленого Слов'янська  й наказів терористів – відійти за «поребрик».

Тоді ж, два роки тому, по всій Україні, й у Кременчуці теж, у ці дні волонтери робили армію боєздатною. Нині можна лише згадувати, як у Кременчуці пересічні громадяни шукали кевларові каски та купували  бронежилети.  Ще свіжі спогади про те, як по всіх автомайстернях шукали електричні кабелі, аби артилеристи могли виїхати за ворота своєї частини, і як терміново ті ж волонтери приварювали металеві решітки на бронетранспортери.

Це вже згодом у терористів з’являться російські танки, модифіковані гранатомети й гармати, від яких решітки не рятують...

Тоді ж, у квітні, всі ще  дивилися на російського терориста Гіркіна, який з бойовиками захопив Слов'янськ, і «мера» цього міста Пономарьова, що від горілки не просихав. А вже далі будуть  російські десантники, Донецький аеропорт, Іловайськ, Луганськ та Дебальцеве…

Сьогодні – два роки з початку АТО.

Теги: Підтримка АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0