Новини з 1996 року

Сьогодні – 22 червня. 76 років з початку війни. Що говорять нині про трагічну дату

Олександр Курилов 22 червня 2017 13:30 527 0

В Україні сьогодні  й у Кременчуці теж – день вшанування жертв війни. З цієї нагоди у нашому місті і в Полтаві відбулося покладання квітів.

У Кременчуці міська влада організувала з цього приводу спеціальний захід, на   якому міський голова Віталій Малецький  виголосив  промову для запрошених своїх прихильників.

Також саму подію коментують й в Інтернеті,  говорячи, що 22 червня 1941 року завершилася дружба між Сталіним і Гітлером,  яка починалася з розділу Польщі у 1939-му й раніше.

Сьогодні ж, через 76 років ми можемо лише сказати – що все  саме так і було. Не було  на землі кращих друзів, ніж Третій Рейх й Радянський Союз, і в часи своєї дружби Сталін готував сокиру, аби вдарити Гітлера у спину.

І для цього в СРСР за два місяці була проведена мобілізація і саме для цього Радянський Союз розташував  свої механізовані корпуси на кордоні. І тому на кордоні стояли тисячами радянські танки й тисячами радянські літаки.

Чим все завершилося – ми знаємо. Мільйонні втрати в Радянській Армії, мільйони вбитих цивільного населення й Перемога в 1945 у Берліні та  невдача Сталіна, який намагався збудувати комунізм в усій Європі.

А сьогодні,  через сім десятків років вже Україна захищається від Росії, війська якої: танки і "Гради"  вторглися на нашу землю.

І війна ця з терористами для нашого покоління – таке ж випробування, як й було в 41-му році. І наша війна триває три роки, і є надія, що плани агресорів перетворити наші міста на розвалини, а наше життя - в пекло, не збудуться.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись