Новини з 1996 року

Собаку, яку "добрі" люди взяли зі Спецсервісу, морили голодом та зачиняли у темній коморі. ФОТО

Валерія Макряшина 29 січня 2018 14:40 706 0

"Її кілька місяців тому іще щеням забрав з притулку хлопець", - написала на своїй сторінці у Facebook начальник служби відлову та утримання КП "Спецсервіс Кременчук"  Марина Кожушко.

До керівництва КП "Спецсервіс Кременчук" звернулася кременчужанка Олена, яка повідомила про те, що її сусіди в гуртожитку знущаються над власною собакою: не годують її, не виводять на вулицю, тримають у маленькій темній коморі, часто чути, як собака скиглить. 

Приїхавши на місце, яке вказала Олена, від побаченого працівники Спецсервісу були шоковані: собака дійсно перебувала в загидженій коморі, яка знаходиться у вщент прокуреній кімнаті, де було дуже брудно, відчувався сильний сморід.

Собака була дуже худенька, злякана -  боялася денного світла. Її «господарі», які теж були в кімнаті, зовсім не звертали увагу на несподіваних гостей зі Спецсервісу -  чоловік і жінка були абсолютно в нетверезому стані.

"Когда «хозяин» встал с дивана, собачка в ужасе шарахнулась и вжалась в пол!!!
Я осторожно взяла её на руки, бедняжка взвизгнула от боли (видимо, результаты побоев), доверчиво прижалась и спрятала мордочку в моей куртке. Она как будто безмолвно просила: «Помоги мне»!

Конечно, помогу, дорогая, не бойся, поедем в приют…

«Хозяйка» пыталась мне препятствовать, заплетающимся языком орала, что это её собака и я не имею права её забирать! Собачка вздрагивала от её голоса…
Патрульные полицейские к тому времени уже составили протокол и приняли у Елены заявление «О жестоком обращении с собакой», они утихомирили разбушевавшуюся «хозяйку» и проводили меня с собачкой на руках к нашей машине!
Всю дорогу до Спецсервиса малышка просидела у меня на коленях и благодарно пыталась лизнуть меня в лицо. До слёз…
" - пише Кожушко.

Тепер собака, яку працівники Спецсервісу назвали Мишка, знаходиться у безпеці, від'їдається і вчиться жити без страху! Вона дуже ласкава й розумна, любить людей, незважаючи ні на що!

 

 

Якщо ви готові забрати Мишку, то знайти її можна за адресою:

КП "Спецсервіс-Кременчук", вул. Горького, 48/75
098 779 54 42 Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Приходьте, знайомтеся!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись