Новини з 1996 року

Снігові пси Кременчука. У мерії борються з 15-и сантиметровими заносами снігу

Олександр Курилов 03 грудня 2016 13:38 1163 0

Кременчуцькі чиновники впали з учорашнього вечора у надзвичайну снігову  ситуацію і з цього приводу вже провели термінове засідання спеціального штабу.

Одночасно свої дії чиновники міськвиконкому записали на відео, а перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко зробив фундаментальне наукове відкриття, що по своїй значущості переб’є перший, другий і третій закони Ньютона, які ми знаємо зі школи.

Це Кременчук сьогодні й надзвичайна ситуація зі снігом, якого зранку випало 15 сантиметрів.

Втім цього було достатньо, аби наші градоначальники взялися з усією відповідальністю за роботу й почали чистити сніг.

Тож перший віце-мер Володимир Пелипенко вже запатентував ідею очищення снігу по-новому, коли спершу все засипають сіллю, а потім солоний сніг згрібають на узбіччя під дерева.

Натомість міський голова Віталій Малецький провів засідання штабу.

За тим, що повідомляється, – від снігу очистили начебто все, за винятком тротуарів та приватного сектора. Втім самого снігу не так уже й багато, так що катастрофи у місті як не було, так вона й не намічається.

Про що слід додати – заступник міського голови Руслан Проценко надіслав «Програмі плюс» фото з прибирання, а репортеру пригадався Кременчук узимку 2005-го, коли в один день на дороги випало більше, ніж півметра снігу.

І слід сказати, що тоді, а комунальниками завідував нині покійний  віце-мер Віктор Єгоров, не просто зробили все швидко, бо місто справді паралізувало, але дуже швидко - за лічені години. Зробили швидко, бо у них був теж свій секрет полішінеля з назвою "трактор армійський".

Нині ж у Кременчуці все нормально, комунальні служби спокійно працюють, а міський голова Віталій Малецький міркує над питанням: що сказати кременчужанам у понеділок з приводу їхніх величезних сум у платіжках оплати за тепло?

А головне, що він знає – розповідями про те, як боролися з неіснуючою надзвичайною ситуацією, коли снігу й 15 сантиметрів не випало, тут не відіб’єшся.

Останнє – за прогнозами синоптиків, після 14-00 сьогодні сніг більше не випадатиме. Завтра снігу теж не буде й у понеділок теж.

Натомість сніг можливий аж у вівторок і то – після обіду.  

 

 

Теги: Комунальні служби

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 247 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 611 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1350 0