Новини з 1996 року

Смердить! Депутати Кременчуцької міськради висловили стурбованість щодо Молодіжного і Крюкова

Олександр Курилов 02 березня 2017 12:16 578 0

Депутати Кременчуцької міської  ради підтримали два депутатських запити щодо екологічного стану на Молодіжному, де через сморід  дихати неможливо,  й  щодо стану екології в мікрорайоні  Раківка, де одна каналізаційна насосна з номером 16 з успіхом заміняє всі шкідливі викиди підприємств Молодіжного.

Відповідні  депутатські запити з цього приводу підтримано. Тож  якщо за першим (Північний промисловий вузол)  йдеться про нагадування обласним перевіряльникам, що з’ясувати, хто саме труїть повітря на Молодіжному,  не вдалося  й тому потрібен обласний екологічний патруль у Кременчуці, то з другим варіантом усе простіше.

Тут просто є станція перекачування стоків, яку потрібно б реконструювати. Скільки це коштуватиме – невідомо, чи будуть кошти в міському бюджеті для такої реконструкції – теж невідомо, однак саме питання у міськвиконкомі вивчать.  

Чим усе завершиться – можливо, років через десять, як це сьогодні відбувається з ремонтом  іншої станції  перекачування стоків, що  у Кохнівці, це питання й вирішать.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 547 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 814 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 866 0