Новини з 1996 року

Смартфони викликають у людей певні проблеми зі здоров'ям

pplus 30 вересня 2020 07:35 238 0

Експерти стверджують, що залежність сучасних людей від ґаджетів дедалі більше набуває загрозливих масштабів. І якщо не вимкнена праска в багатьох викликає звичайну паніку, то забутий вдома телефон у деяких людей призводить до розвитку серйозних тривожних станів та інших проблем зі здоров'ям.

Тендиніт

Це захворювання найчастіше розвивається за умови постійного використання телефону, і характеризується запаленням сполучної тканини між м'язами і кістками. Найчастіше захворювання проявляється больовими відчуттями в зап'ястях і ліктях.

Номофобія

За цією гарною назвою стоїть досить серйозний стан, що виникає під час спроби знайти телефон у кишені або сумці. Відсутність "улюбленого" ґаджета миттєво призводить до появи божевільної тривоги, розгубленості й стресу.

Безсоння

Порушення сну можна собі заробити за умови регулярного читання новинної стрічки безпосередньо перед сном. Проблема виникає через синє світло, яке випромінює телефон, що перешкоджає виробленню гормону сну. У більшості випадків такий стан може викликати порушення циклів сну.

Ожиріння

Звичка вживати їжу під час перегляду інформації зі смартфона може призвести до більшого, ніж хотілося, вживання їжі, що негайно позначиться на ваших кілограмах.

Зниження концентрації

Доведено, що люди, які постійно "зависають" у смартфонах, не здатні концентруватися на виконанні роботи більше 8 хвилин. Також у жертв ґаджетів знижені увага і пам'ять.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 249 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 611 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1350 0