Новини з 1996 року

Смарт-зупинок у Кременчуці не буде. Тільки звичайні, з рекламою майонезу, ломбардів й все під відео

Олександр Курилов 24 квітня 2018 14:02 605 0

Кременчужанам не варто очікувати появи в місті зразків науково-технічного прогресу у вигляді 18-ти нових Smart зупинок  громадського транспорту, які  будуть обладнані ЮСБ-портами,  Wi-Fi й не лише.

Максимум, на що можна розраховувати в місті, – це на одну таку зупинку, де буде тільки телекамера та вуличне радіо з рекламою продуктів харчування й самого мера міста Віталія Малецького.

Про те, що у всьому світі науково-технічний прогрес один, але в Кременчуці він інший, ЗМІ розповів міський голова.

Саме питання стосується минулорічного проекту для нашого міста, за яким з обласного бюджету виділяється 500 тисяч гривень і за ці кошти в місті мають з’явитися 18 нових зупинок транспорту, обладнаних зарядками для мобільних телефонів, Wi-Fi й усім іншим, що потрібне для сучасного життя.

«По-перше, кошти на цей проект виділено нещодавно. По-друге, не думаю, що там буде Wi-Fi, бо вже скоро буде зв'язок  3G. Однак там буде телекамера», - зазначив міський голова, відповідаючи на запитання «Програми плюс», чому наші градоначальники нічого не роблять, хоча саме рішення з цього приводу прийнято ще минулого року.

«Ми поставимо одну таку смарт-зупинку у дворі міськвиконкому й подивимося. А далі переставимо її по вулиці Перемоги, ближче до банку», - така відповідь Віталія Малецького.

Про що мер скромно не додав, але що потрібно розуміти -  Wi-Fi у цій справі міськвиконком планує замінити текстовими повідомленнями з вуличного радіо.

Таке орієнтовно належить нашому градоначальнику й через нього пасажирів інформують про рекламу різного майонезу, швидких кредитів, за які можна буде розрахуватися з допомогою речей, винесених з дому в ломбарди і які теж рекламують.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2481 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2505 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3742 0