Новини з 1996 року

Сміттєві пристрасті: відомий у Кременчуці горе-будівельник прилип намертво до КАТП-1628?

Валерія Макряшина 19 грудня 2019 15:40 1200 0

У Кременчуці, по вулиці Переяславській, біля будинку №44, облаштують новий сміттєвий павільйончик і на нього з міського бюджету виділять майже 200 тисяч гривень. 

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 уклало дві угоди з приватним підприємством "Енергобудеко" на облаштування в нагірній частині нашого міста чергової споруди для збору твердих побутових відходів. Про це стало відомо із сайту відкритих закупівель "Prozorro".

Закінчити свої "роботи", загальною вартістю 192 тисячі 586,61 грн, підприємство має до кінця цього року. 

 

 

І варто зазначити, що підприємство "Енергобудеко" доволі популярне в нашому місті, якщо розглядати його в контексті приділеної уваги комунальним підприємством "КАТП 1628" та загалом нашою міською радою. Зокрема "КАТП-1628", починаючи з 2017 року, уклало з цим підприємством аж 32 договори на загальну суму понад два мільйони гривень. 

 

 

І що цікаво - належить це підприємство горе-будівельнику Сергію Васильовичу Галаті, інша фірма ("Будмонтажпроект-17") якого не тільки є фігурантом кримінальної справи, а є також і улюбленицею керівників кременчуцьких навчальних закладів, незалежно від якості виконаних її працівниками робіт.

Бо, нагадаємо, кременчуцький підприємець Сергій Галата є своєрідним еталоном жадібності: підрядів набирає вдосталь, а ось вчасно їх здати в нього виходить вкрай рідко. Згадайте суперкласне перше вересня у школі №19, де дітям доводилося йти на уроки через чорний хід, бо головний вхід не був готовий. 

Крім цього, відомий підприємець не тільки своєю повільністю, а й вчиненням халатних дій, внаслідок яких свого часу постраждала телекомпанія "Візит" та залишилися без комунікації пів Кременчука.

Фірмою ж "Енергобудеко", також створеною С. Галатою, керує інша людина - Владислав Генгало. Але належить вона підприємцю Сергію Галаті і не виключено, що кошти за ті сміттєві споруди зрештою з бюджету міста отримає він.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0