Новини з 1996 року

Сміттєві контейнери у Кременчуці поставили під відомчу охорону. Що буде далі?

Віктор Крук 19 жовтня 2016 13:00 867 0

Від учора охоронна бригада КАТП–1628 розпочала патрулювання контейнерних майданчиків на території Кременчука для забезпечення цілісності сміттєвих баків. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

Як зазначається в інформації мерії, такі рейди охоронців комунального підприємства будуть проводитися в місцях, де зазвичай збирається багато бомжів та трапляються підпали сміттєвих контейнерів. 

За словами директора КАТП-1628 Сергія Шияна, патрулювання територій контейнерних майданчиків і Деївського звалища здійснюватиметься постійно, а вчора «охоронці з патрульних бригад провели роз’яснювальну роботу» з бомжами щодо недопущення псування сміттєвих контейнерів на вулиці Європейській та Сумській. 

Рішення керівника КАТП-1628 досить цікаве. Чи буде на комунальному підприємстві створений окремий охоронний підрозділ з патрульними автомобілями, черговим по сміттєвих контейнерах та цілодобовим чергуванням? Адже бомжі псують контейнери і вночі. І скільки патрулів буде виїжджати на патрулювання? Контейнерних майданчиків у Кременчуці багато, і один патруль за чергову зміну все місто не зможе об’їхати. А ще ж і роз’яснювальну роботу треба провести. І чи буде у цьому охоронному підрозділі відділення пропагандистсько-роз’яснювальної роботи з професійними психологами? І як це вплине на тарифи на вивезення сміття? Адже утримання охоронців і пропагандистів потребує чимало коштів.

А головне - чи кременчужанам тепер слід очікувати бригади охоронців з КП «Благоустрій Кременчука», які будуть здійснювати охорону лавочок у скверах, з КП «Міськсвітло» та КТУ – стовпів, а з КП «Кременчукводоканал» - водопроводів? Часи в Україні неспокійні, тож усе може бути – «сміттєвий» патруль, «стовповий», «водогінний»… А на дорогах міста – поліцейські патрулі з проблисковими маячками на новеньких «Тойотах».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1268 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1936 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2478 0