Новини з 1996 року

Сльози радості та очі, наповнені любов’ю. Собача вечірка в Кременчуці запам’ятається кожному. ФОТО

Людмила Скачко 18 серпня 2019 12:15 583 0

Вчора, 17 серпня, у парку "Придніпровському" пройшло ще одне не менш важливе для міста свято.

17 серпня відзначається Всесвітній день безпритульних тварин, тому саме в цей день активісти з громадської організації "Екорух "Зелена планета" (керівник - Геннадій Тертичний) спільно з представниками КП "Спецсервіс Кременчук" ( заступник директора підприємства Марина Кожушко) влаштували так звану "зустріч випускників" для тих тварин, які колись туди потрапили і, на щастя, знайшли родину.

 

 

Як зазначила начальник відлову та утримання тварин Спецсервісу Марина Кожушко, за всі роки існування притулку в добрі руки потрапило 1 200 щасливих собак і котів.

 

 

Варто зазначити, що не всі вихованці змогли вчора прийти на свято разом зі своїми новими господарями, бо деякі з них живуть не просто в інших містах чи селищах, а навіть в інших країнах.

 

 

"Побачила знову й навіть не всіх упізнала", - каже Марина Кожушко. Вона пам’ятає всіх, хто колись прибув у притулок, тих, кого вони вилікували і допомогли почати нове життя вже в новій родині.

 

 

Усі ці собаки і навіть один кіт Василь, який не побоявся з’явитися серед купи собак, пам’ятають і Марину, й інших працівників притулку.

Багато сліз, але щасливі були всі присутні.

 

 

Усе це дійство дало змогу зрозуміти, наскільки важливу роль у житті безпритульних тварин відіграє наш Спецсервіс.

Багато подяки лунало і на адресу волонтерів, які протягом 5 років допомагають притулку. Також Марина Кожушко подякувала місцевим ЗМІ, які пишуть про їхні новини.

 

 

Багато на святі побачили знайомих собак, про яких писала й наша газета "Програма Плюс". Емоції, які ми відчували в той момент, просто не передати.

Добре, що в нашому місті, та й не тільки, є небайдужі люди, які наважуються взяти у свій дім тварину зі Спецсервісу.

 

 

Незважаючи на несприятливі погодні умови, на свято прийшло дуже багато кременчужан. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись