Новини з 1996 року

Слава Україні! Кременчужани, як і вся Україна, відповідають ФІФА на утиски хорватських футболістів

Олександр Курилов 10 липня 2018 13:15 508 0

Громадяни України й Кременчука відреагували на резолюцію ФІФА, яка винесла попередження хорватському футболісту Домагою Віта щодо його відео з чемпіонату світу з футболу, на якому цей чоловік сказав "Слава Україні".

Реакція жителів України на такі покарання однозначна – гасло «Слава Україні», яке висловив футболіст Хорватії після матчу своєї команди з російською збірною, не є націоналістичним, однак абсолютно таким же, як вітання «слава Франції» чи «слава Хорватії».  

За тим, до чого закликали користувачів Інтернету в Україні, –  слід зайти у ФБ на сторінку ФІФА й поставити рейтинг 1 замість традиційних 5.

Треба сказати, що на цей заклик кременчужани відгукнулися й свої коментарі на сторінці ФІФА залишили не тільки громадські активісти чи волонтери, але й депутати Кременчуцької  міськради, від яких такого кроку ніхто не очікував.

Слід додати, що найбільше обурення заклик хорвата викликав у Росії, хоча його висловлювання не направлено проти будь-якої країни світу.

Втім така реакція колишнього братського народу після віджиму в України Криму й війни «ихтамнетов» проти наших громадян на окупованому Донбасі зовсім не дивує.

Останнє - рейтинг сторінки ФІФА після залишення відгуків, після висловлення ставлення до вчинку ФІФА з хорватами, які підтримали Україну, складає 1,1.

Кількість громадян України, які висловили свою думку з цього приводу, становить більше 304 тисяч.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись