Новини з 1996 року

Слідом за олією. Вершкове масло подорожчало на 13%: названа причина рекордних цін на ринку

Валерія Макряшина 10 серпня 2021 16:15 163 0

В Україні подорожчало вершкове масло 72,5% жирності, яке найчастіше купують споживачі. Кілограм нині коштує 172,11 грн, що на 13% більше, ніж торік, і на 2% більше, ніж у липні.

Причиною того, що за останній місяць ціни на вершкове масло в Україні різко зросли, експерти називають скорочення імпорту цього продукту. Наразі вартість масла має залишатися стабільною, а восени ціни підуть вниз.

У Мінагрополітики зазначили, що в регіонах середня ціна на вершкове масло відрізняється. На сході за кілограм потрібно віддати в середньому 164,48 гривні, на заході - 152 грн/кг, на півночі – 165,09 грн/кг, на півдні масло найдорожче – 200 грн/кг.

В Україну активно ввозиться недороге вершкове масло з європейського ринку, а вітчизняне масло активно продають у країни СНГ. У червні-липні імпорт вершкового масла був незначним, усього 280 т, тому ціни виробникам довелося підняти. Головним імпортером України залишається Польща.

На жаль, серед усього вершкового масла, що є на українському ринку, по-справжньому якісного продукту не так уже й багато. Під виглядом вершкового продають масло, яке ніколи не бачило молока, а складається з рослинних жирів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1618 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1696 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1612 0