Новини з 1996 року

Слідом за найдорожчою кавою у Кременчуці зафіксували найдорожчу листівку — також за 17 тисяч гривень

Артем Кузьменко 25 квітня 2020 10:25 844 0

Але заплатить та, хто продала листівку. Що цікаво, так це те, що адмінматеріали і за каву, і за листівки розглядав один і той самий суддя. Мабуть, у нього був поганий настрій, адже зазвичай судді повертають протоколи на доопрацювання, щоб не штрафувати кременчужан на таку величезну суму грошей.

16 квітня в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули справу про притягнення до адміністративної відповідальності кременчужанки, яка працює керуючою в одному з магазинів нашого міста, що займається продажем засобів гігієни і супутніх товарів. Жінці приписують порушення ст. 443 КУпАП (порушення правил щодо карантину).

У протоколі правоохоронці зазначили, як 25 березня о 15:33 жінка продала листівки, чим, власне, й порушила ст. 443 КУпАП.

У самому судовому засіданні керівниця своєї вини не визнала. Пояснила, що так, дійсно того дня магазин працював, приймав відвідувачів і продавав не лише ті товари, які відносяться не лише до засобів гігієни.

Зазначила, що того ж дня в її магазині мобільна група провела перевірку, після чого довелося прибрати товари, які відносяться до групи “карантинно-заборонених”. До всього, що керівниця магазину сказала, вона додала письмові заперечення до протоколу і копію накладної на переміщення товару.

Цього разу таких доказів продажу заборонених товарів, як, наприклад, запис з нагрудної камери патрульного, немає. Але судді вистачило і протоколу, тож він “оцінив докази за своїм внутрішнім переконанням”, як написали в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

З початку карантину мало кому виписують штрафи на 17 тисяч гривень, адже зазвичай судді посилаються на бланкетний характер ст. 443 КУпАП. Тобто такий, завдяки якому місцеві посадовці самостійно встановлюють заборони, правила поведінки тощо. Відповідно, і ті, хто приписує порушення, мають з’ясувати, у чому саме полягали порушення, а також норм яких правил, інструкцій та інших нормативних актів не дотримався порушник.

І потрібно надати прямо таки беззаперечні докази, а тут, як бачимо, є лише протокол.

Суддя не зважав на письмові заперечення притягнутої до відповідальності жінки і виписав їй штраф на 17 тисяч гривень через те, що в протоколі написали, як вона продала листівки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 126 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 565 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1038 0