Новини з 1996 року

Скорочення чиновників в Кременчуці: Малецький лякає паралічем влади, а зекономити є де

Андрій Михайленко 25 грудня 2015 11:27 1061 0

Міський голова саме так учора відбивася від пропозицій "укропівки" Оксани Піддубної, яка наполегливо пропонувала скорочувати штати виконавчих органів при міській владі.

Пропозиції від "УКРОПу" зводились до того, що проміжні керівні ланки на рівні райадміністрацій слід прибрати, оскільки запропонована вертикаль управління видається вкрай громіздкою та не сприяє процесу швидкого й ефективного управління на місцях.

Мером було запропоновано управління праці та соцзахисту на рівні районів міста напряму підпорядкувати Департаменту праці та соцзахисту при виконкомі міськради. В якості аргументу звучала теза про те, що 40 тисяч кременчужан не можуть чекати.

Піддубна у свою чергу, підловивши Малецького на вказаному вище аргументі, вказувала, що так само відділи та структурні одиниці райадміністрацій (створюються замість райрад та їх виконавчих орагнів) доцільно приєднати до відповідних відділів та управлінь виконкому міськради.

Крім того, "укропівка" зазначила, що внаслідок таких нехитрих дій приміщення колишніх райрад звільняться і їх можна буде здавати в оренду або ж використовувати під територіальні філії ЦНАПу (Центр надання адміністративних послуг).

"Ми просто паралізуємо роботу", - так прокоментував пропозиції своєї куми (Піддубної. - Ред.) мер. А скорочувати є що, оскільки досвід Черкас показує, що на зарплаті чиновників вже у 2015 році можна б було зекономити орієнтовно 10 млн. гривень.

Щоб скорочення було виваженим, депутати вчора домовились створити депутатську комісію, яка має вивчити бюрократизацію Кременчука. Головним зі скорочення чиновників призначили депутата від "Самопомочі" Олександра Прокопа.

 

Теги: Економіка КременчукаПолітика КременчукаСесія міської радиБюджет КременчукаВіталій МалецькийОксана Піддубна

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1041 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1486 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1924 0