Новини з 1996 року

Скоро розпочнеться будівництво дороги в обхід Кобеляк. Коштуватиме понад 1 млрд гривень

Валерія Макряшина 12 березня 2019 11:05 602 0

Загальна тривалість виконання будівельних робіт становить 25 місяців, у тому числі підготовчий період – 7 місяців.

У рамках реконструкції автомобільної дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка розпочнеться будівництво обходу м. Кобеляки Полтавської області. Наразі тривають тендерні процедури. Разом з цим збудують новий мостовий перехід через річку Ворскла.

Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Полтавській області. 

Планується здійснити будівництво обходу м. Кобеляки з метою покращення техніко-експлуатаційних показників автодороги та зручності руху й зменшення кількості викидів забруднюючих речовин і створення сприятливих умов для місцевих мешканців та всього Кобеляцького району.

Замовник оголосив чотири аукціони на загальну суму понад 1 млрд 100 млн грн. 

В одному лоті перемогу здобула турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Tic. ve Sanayi A.S. 

Три інших тендери - на стадії проведення.

"Нова дорога буде з цементобетону. Товщина дорожнього "одягу" становить майже 1,5 м. Верхній шар (важкий бетон) - 26 см. У рамках будівництва обходу планується зведення мостового переходу через р. Ворскла в Кобеляцькому районі. Для спорудження мосту передбачається відведення земель загальною площею 5,415 га, з них у тимчасове користування під розміщення будівельного майданчика - 1,427 га. За висновками ДП «Центр Державного земельного кадастру», визначеними за картограмами агровиробничих груп грунтів місця розташування об’єкта будівництва, грунти всіх земельних ділянок не належать до особливо цінних грунтів. Ширина проїжджої частини на мосту буде становити 15 м (по дві смуги в кожному напрямку по 3,75 м). На підходах до мосту та безпосередньо до споруди на відстані 200 м у кожен бік передбачено встановлення опор стаціонарного електричного освітлення", - йдеться в повідомленні. 

Території, що були тимчасово порушені (будівельно-технологічні проїзди та територія будівельного майданчика), після завершення будівельних робіт будуть рекультивовані й повернені землевласникам. Таке обіцяють у службі автомобільних доріг Полтавської області. Втім, зважаючи на те, в якому стані наші дороги, про рекультивацію говорити зарано.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 243 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 643 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 496 0