Новини з 1996 року

Скандальна торгівля у Кременчуці допомагає коронавірусу. А де перевіряльники?

Валерія Макряшина 28 квітня 2020 11:15 1916 0

Мобільні групи продовжують перевіряти заклади торгівлі в Кременчуці на момент дотримання працівниками таких карантинних обмежень. Порушення є, і, звісно, вони будуть, бо роботу управління торгівлі в нашому місті не можна назвати ідеальною.

Загалом, як розповіла сьогодні, 28 квітня, на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальниця управління Людмила Жорняк, вчора було перевірено 590 об'єктів господарювання. 

Як зазначила пані Жорняк, особливо приділялася увага дотриманню карантинних вимог продавцями - чи є в них засоби індивідуального захисту: маски, окуляри та рукавички.

Порушення були зафіксовані аж на 63 об'єктах.

Крім того, вчора було перевірено заклади торгівлі на наявність в них антисептиків, і тут "бінго" - виявилося, що деякі супермаркети десь там у коморі виготовляють такі дезрозчини самостійно, попри розпорядження мера, що вони повинні бути сертифіковані та з указаним на етикетці складом.

Зі слів Людмили Жорняк, більшість об'єктів торгівлі дотримуються карантинних вимог, але таке не можна сказати, особисто відвідавши їх.

Як зазначають мешканці міста, в магазинах відбувається хаос, особливо ввечері. Яка може бути дистанція, коли супермаркети відкриваються ледь не в однокімнатних квартирах і відстань від полиці з хлібом до каси - 2 метри???

І про це у своєму пості зазначила кременчужанка Юлія Волинська, яка обурена організацією діяльності закладів торгівлі в місті Кременчуці та поверхневими перевірками таких чиновниками.

Як приклад - досі магазини продають алкоголь вночі, в тому числі підліткам, які окуповують потім усі сусідні двори (це вже питання до правоохоронців - де вони?). Як зазначили кременчужани, скандальний магазин по вулиці Миру, якому, зі слів Людмили Жорняк, обмежено режим роботи до 22.00, продовжує працювати вночі. 

Контролю немає, як і співпраці управління торгівлі з поліцією. І чим далі, тим гірше. Бо якщо мобільні групи думають, що профілактичними бесідами з підприємцями можна змусити їх змінити режим роботи, то це нісенітниця, дай Боже, щоб не таємно оплачена цими ж підприємцями. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1288 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2284 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2901 0