Новини з 1996 року

Скандальні подробиці кредиту на тролейбуси. Міському голові дали вказівку брати кредит?

Марина Баніт 16 листопад 2017 15:22 870 0

Усі мають розуміти, що грантові гроші, які місту пропонували, як привід для взяття кредиту - їх немає.  Ці гроші - вони закладені у цей кредит. Нам пропонували 8,5 мільйонів євро кредиту і 2 мільйони євро ніби то грантів, але ці грантові кошти поглинаються відсотками і ми по суті маємо кредит 8, 5   мільйонів євро. Про це на сесії міської ради заявив депутат Іванян.

Отже вже місто має сплатити, ще не отримавши троейбуси близько 20 мільйонів гривень - це на бронювання кредиту. Також гроші треба на будівництво тролейбусної лінії - це ще 20 мільйонів гривень. При цьому ці гроші вже треба заплатити до того, як ми отримаємо кредит та тролейбуси, - наголосив Іванян.

Далі він звернувся до міського голови Віталія Малецького:

- Я не знаю хто вас підштовхнув, але це не ваша була ідея, вам сказали це зробити і ви це робити. І це досить ображає. Я думаю ви би самі на себе таку відповідальність не брали би. 

Іванян пояснив що:

- На 40 мільйонів ми могли би купити 24-26 автобусів з пасажиромісткістю 101 місце. І таким чином могли би закрити проблему всього міста. І 26 автобусів закрили би проблему за 2 роки. Поки ми отримаємо ці тролейбуси вони вже стануть старими і неактуальними. А автобуси вже ці 2 роки могли би приносити позитивні фактори. Тим більше, що не тільки правобережжя страждає. А Лашки, а Ревівка!

Оксана Піддубна нагадала, що свого часу нардеп Шаповалов обіцяв провести тролейбусну лінію від зупинки Троїцька до заводу Ампер та до магазину Фоззі. У нинішньому проекті зазначається, що тоді були проведені проектні роботи і розрахунки. Тож Піддубна наполягала на поверненні цих грошей до бюджету, у разі якщо вони були витрачені марно.

Малецький дав відповідь:

- Юрій Анатолійович проводить колосальну роботу, щоб кошти по програмам розвитку електротранспорту залучалися в Кременчук і кошти надходять і досить великі. Я вам скажу навіть більше, ми потрапили ще в одну державну програму розвитку електротранспорту, яка допоможе нам збудувати нам оті тролейбусні лінії. 

Далі Малецький навіть пообіцяв, що тролейбуси будуть ходити згодом навіть і до Ревівки і до Амперу і до кінця міста.

Депутат Терещенко запропонував робити так як робить він сам,- якщо у когось на районі не вистачає транспорту виходити на пікет, як він робив свого часу. Тепер його район повністю забезпечений транспортом

Програму у результаті прийняли. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 374 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1116 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 819 0