Новини з 1996 року

Скандал із встановленням МАФ на Молодіжному набирає обертів. 29 000 за помилку міськвиконкому. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 04 травня 2016 17:09 1416 0

За помилку міськвиконкому двоє кременчужан можуть заплатити 29 000 гривень.

Як ми вже повідомляли 4 березня 2016 року, на Молодіжному виник скандал між мешканцями будинку №1/22 по вул. Тараса Бульби (стара назва – Карнаухова) та приватним підприємцем Ігорем Івановим.
Тоді обурені мешканці прилеглих будинків на перехресті вулиць Володимира Великого (стара назва Ернеста Тельмана) і Тараса Бульби (Карнаухова) завдали перешкод у підготовці будівельних робіт. За словами мешканців, у забудовника не було відповідних документів. Таку відповідь вони отримали у мерії Кременчука. 

 

Зліва сидить позивач. Виступає його захисник.

 

Натомість у приватного підприємця інша думка з цього приводу і він подав цивільний позов на двох мешканців будинку №1/22 по вул. Тараса Бульби, які, на його думку, завдали йому матеріальних збитків на суму понад 28 тисяч гривень. А саме Ігор Іванов звинувачує відповідачів у перешкоджанні встановленню МАФ, що спричинило  чимало витрат.

“У мене є всі необхідні документи. На цьому місці, скоріше всього, працюватиме магазин з продажу мастила для автомобілів, але мастило буде у закритій тарі. За проектом, тут має бути облаштована територія, висаджені ялинки, викладена нова тротуарна плитка замість старого асфальту. Людям ми пропонували встановити навіть дитячий майданчик, але все марно. Міськвиконком не вимагав узгодження з мешканцями цих будинків і не пропонував мені нового майданчика для встановлення. Тому я витратив певну суми на підготовку встановлення малої архітектурної форми (МАФ)”, - розповів Ігор Іванов.
Сьогодні, 4 травня, у Автозаводському районному суді м. Кременчука відбулося підготовче засідання у справі цивільно-правових відносин щодо позову підприємця Ігоря Іванова проти двох кременчужан.

 

 Ескіз проекту МАФа, котрий має бути продуктовим магазином

 

Відповідач Лариса Прядко заперечує свою участь у перешкоджанні встановлення МАФа фізично, натомість стверджує, що насправді у підприємця Іванова не все добре з дозвільними документами, і більше того - для встановлення на цьому місці МАФ законних підстав він не має.
Відповідачі подали клопотання долучити до справи відео зі ЗМІ та власного мобільного телефону.

“4 березня у вказаний позивачем час я була на роботі і не могла фізично перешкоджати будь-яким роботам зі встановлення МАФа. За моєю інформацією, на сьогоднішній день він зобов’язаний перенести будівельний майданчик на інше місце та відновити пошкоджений тротуар”, – зазначила у суді Лариса Прядко.

У суді з’ясувалося, що у дозвільних документах адреса зазначена неправильно. Підприємець пояснює це тим, що при оформлені помилилися чиновники, але місце на мапі вказано саме це.
У документах на дозвіл вказана адреса: буд.22/1, по вул. Тельмана (нова назва - Володимира Великого).

 

 

Оскільки сторона відповідачів, обґрунтувавши суду необхідність долучити до справи третю сторону – Кременчуцький міськвиконком, подала відповідне клопотання, то  суд було перенесено на 26 травня, 13-30. Також суд вирішив допитати свідків, які були 4 березня на вказаному місці, як зі сторони відповідачів, так і зі сторони позивача. Суддя вкотре запропонувала все ж таки варіанти примирення сторін, хоча до цього те ж саме робили і депутати міської ради, і представники міськвиконкому, але, як виявилося, все безрезультатно.

 

Відповідач подає клопотання

 

Варто відзначити, що місцеві чиновники, за умови, якщо документи не підробні, декілька разів помилилися з адресою і саме це в першу чергу стало підставою для підозр мешканців у сумнівності дозволу від влади. Така помилка може коштувати активним громадянам майже 29 тисяч гривень. З іншого боку, якщо підприємець усе зробив, що від нього вимагали чиновники, то, напевно, має право на відшкодування або таки встановлення своєї тимчасової споруди, щоб здійснювати підприємницьку діяльність у законний спосіб.  Але як би там не було, останню крапку у цій справі ставитиме суд.

 

 

читайте також: Хотів як краще, а вийшло як завжди. Скандал із встановленням МАФ на Молодіжному. ФОТО+ВІДЕО

 

Фото: Андрій Рубан.

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЗемельні ділянкиЕкономіка КременчукаЖиття КременчукаМолодіжний

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1048 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2047 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2665 0