Новини з 1996 року

Скандал з побиттям захисника України. У Горішніх Плавнях разом з АТОвцем побили і його молодшу сестру. ВІДЕО

Андрій Рубан 28 червня 2016 15:05 1973 10

Як ми вже повідомляли, у Горішніх Плавнях минулими вихідними побили учасника АТО Дмитра, екс-бійця 93-ї бригади, який проходив службу у 2014-2015р.р. під час першої хвилі мобілізації.

Тоді у складі 93-ї бригади Дмитро разом зі своїми побратимами боронив Донецький аеропорт, стримуючи наступ російсько-терористичних військ, аби ми з вами жили у спокої та мирі.

Натомість тепер ті, хто живуть у спокої і не знають, що таке вибухи від мін та як горить усе навколо від російських установок БМ-21 Град, вирішили віддячити захисникові, побивши його. Сутичка трапилася вночі, близько 1-ї години, з 25 на 26 червня у славному містечку Горішні Плавні. І тут уже від зміни назви, мабуть, комуністичні настрої не змінилися.

Сестра побитого АТОвця Яна також зазнала тілесних ушкоджень під час побиття її брата.

“Ми проходили повз компанію, якій здалося, що ми гучно розмовляємо. Вони розпивали спиртні напої посеред вулиці. Ця компанія зробила зауваження нам, та хтось із них вигукнув, щоб не чіплялися, бо мій брат АТОвець. Після цих слів усе і почалося - на Дмитра накинули мотузку й почали душити, а інші повалили його на землю і били ногами по тілу та голові. Мене тримали жінки і били по руках та ногах.

 

 

Але тепер, маючи навіть направлення від поліції,  Кременчуцьке СМЕ не хоче проводити експертизу, аби зафіксувати побої, які завдали мені нападники,  мовляв, у них вихідні і таке інше. Дивно, але та компанія, зі слів поліції, поскаржилася на нас, нібито ми їм погрожували. Але це не відповідає дійсності. Ми просто йшли додому”, - говорить сестра побитого АТОвця Яна.

Читайте також: Побиття АТОвця в Горішніх Плавнях: офіційна позиція поліції суперечить інформації волонтерів й АТОвців


Одразу після посту на сторінці у Фесбуку відомої волонтерки Оксани Бикової (позивний Фея. – Авт.) про те, що у Горішніх Плавнях побили учасника АТО, в соцмеражах почалося обговорення, а українські ЗМІ показали це на всю країну.

Читайте також: В Горішніх Плавнях жорстоко побили учасника АТО. Бездіяльність обласної поліції вражає

Натомість в інтернеті почалися з’являтися чутки про те, що АТОвець був сам напідпитку та погрожував сусідам підірвати їх гранатою, також у соцмережах розповідають, що потерпілий учасник АТО влаштував бійку зі своєю співмешканкою, від того у них і побої. Але насправді тієї трагічної ночі з АТОвцем Дмитром була його рідна сестра і її товариш. За словами знайомих Дмитра, алкоголю він не вживав взагалі.

"Я знаю Дмитра 3 роки і можу сказати, що він добра людина. Він не палить та не вживає алкоголю взагалі. Чутки щодо звільнення його з роботи також не відповідають дійсності", - розповідає ветеран АТО з Горішніх Плавнів Вадим.

Поліція ж не поспішає з розлідуванням справи і, на думку потерпілих, навпаки хоче вигородити нападників. Напевно, поліція у такий спосіб намагається приховати наявність такого собі “побутового сепаратизму” на Полтавщині.

Як відомо, за подібне побиття АТОвця кременчужанина Козельщинський суд визнав винними двох братів, які у лютому місяці побили учасника АТО Василя Малєєва за те, що він носить українську військову форму та зачіску “Оселедець”.

Учасники АТО Горішніх Плавнів та Кременчука обіцяють так само підтримати свого побратима Дмитра, аби і цього разу справу було чесно та справедливо розслідувано, а також доведено до суду, де неупереджено буде прийнято рішення, а винні покарані.

 

 

 

 

 


 

 

Теги: Горішні ПлавніПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Віктор 28.06.2016 15:43

Дискусия затянулась, пора и честь знать. С праздником вас!

Віктор 28.06.2016 15:42

Следствие разберется. А АТОвцы проконтролируют, чтобы разобралось по-справедливости

Віктор 28.06.2016 15:41

Если вам часто кажется, то креститесь...

Віктор 28.06.2016 15:41

А мне АТОвцев не жалко. Имею ввиду тех, кто выжил, не получил ранений и увечий. Зачем их жалеть? Они могут и должны добиваться всего, что им обещало государство. И пока у них это получается. И с психологическими проблемами, у кого они есть, они справятся. А работать больше нужно с теми дебилами, которых вокруг "пруд-пруди" - всякой быдлотой (извините за частое употребление этого слова). Вот кого стоит пожалеть. Живут бесцельно, бесполезно и без понимания собственной никчемности. Именно о таких и пишет автор в своей статье

Віктор 28.06.2016 15:33

Цель была убрать ненужную управленческую структуру в Кременчуге - райсоветы и райисполкомы. Она де-юре достигнута, а де-факто - нет. Райадминистрации - это фактически тоже самое, что и райисполкомы. Только немного полномочий обрезали

Віктор 28.06.2016 15:29

Ластівка, я хорошо знаю, что такое райисполкомы, депутаты и АТОвцы, потому что сам был депутатом, за время депутатства досконально изучил работу раисполкомов и являюсь ветераном АТО

Віктор 28.06.2016 15:25

По поводу участников АТО: они бывают всякие. Бывает, что и пьют, и ругаются, и мусор разбрасывают. Разговор не об этом. А о том, что нельзя быть быдлом, и нельзя не уважать тех людей, которые рисковали своей жизнью ради того, чтобы война и "русский мир" не пришел в наши края. К сожалению, получается так, что рисковали и ради того, чтобы местные сепары могли спокойно хамить, материться, быдлячить ...

Віктор 28.06.2016 15:18

По поводу райисполкомов. А разве их расформировали? Их переименовали в райадминистрации. Поэтому и нет никакой экономии. Если их разогнать, то экономия будет и заметная

Віктор 28.06.2016 14:49

Для некоторых индивидов нужно проводить тренинги не только по этому вопросу, но и по поводу того, что нельзя материться, мусорить на улицах, курить и пить в общесвенных местах, хамить и вообще вести себя как быдло. Но, боюсь, что тренинги им не помогут. Административные штрафы или привлечение к уголовной ответственности для них будет намного эффективнее. А как правильно общаться с учасниками АТО я могу объяснить - точно также, как со всеми остальными людьми: вежливо, с уважением, доброжелательно, короче, не по-быдлячему, а по-человечески. К сожаления, для многих такой тип общения неприемлим. Он противоречит их воспитанию и самой сущности. В этом вся проблема

Віктор 28.06.2016 14:37

Разъяснение для Ластівки: 1. Когда и где ходить поночам - каждый решает сам и у вас совета не спрашивает. 2. При этом никто не имеет права избивать тех, кто любит гулять по ночам. 3. Те, кто избивает, должны отвечать в соответствии со статьями УК Украины. 4. Ветераны АТО - не ангелы. В этом вы правы. Они просто ветераны войны и заслуживают уважения. 5. Бытовой сепаратизм есть как в Кременчуге, так и в Горишних Плавнях и его нужно выжигать каленным железом. Это я говорю образно. Разумеется бороться с ним нужно только в рамках закона, но непримиримо и бескомпромиссно

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1679 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2737 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1662 0