Новини з 1996 року

Скандал у шкірвендиспансері: в.о. головлікаря Дмитро Корень розповів про виявлені розкрадання в установі. ВІДЕО

Андрій Михайленко 30 жовтня 2015 18:09 3922 2

До нас нас у редакцію сьогодні завітав ще діючий в.о. головлікаря диспансеру Дмитро Корень, котрий нещодавно опинився в епіцентрі скандалу.

Розмова з лікарем виявилась цікавою, з якої для себе ми виділили декілька моментів, які вважаємо ключовими в баченні ситуації в медичній установі в цілому. Для повноти картини нам на даний момент не вистачатиме коментаря попередника Кореня - Ніни Чемісової.

 

в.о. головлікаря шкірвендиспансеру Дмитро Корень, котрий опинився в епіцентрі скандалу навколо установи

 

МОМЕНТ 1. Колишній головлікар Чемісова не передала документацію по установі, а економіст звільнився "заднім"числом. Таким чином в установі було виявлено відсутність численних документів.

МОМЕНТ 2. КОМУ ВИГІДНИЙ СКАНДАЛ НАВКОЛО КОРЕНЯ? Сам "винуватець" зазначає, що це може бути вигідно тим, лікарям, котрі працювали в установі за сумісництвом, котрі причетні до розтрати бюджетних коштів диспансеру протягом 2014-2015 років. 

Схема розтрати полягає в наступному. Як каже в.о.головлікаря Корень, його заклад працює з 8 до 18 години з понеділка по п'ятницю, а в суботу - з 8 до14 години. Незважаючи на це, в табелях обліку робочого часу "сумісників" вказувалось, що робота здійснюється до 19:30, іноді - до 20:30. Таким чином, лікарям - сумісникам незаконно нараховувалась та сплачувалась винагорода за роботу

Зі слів Кореня, про цю оборудку йому доповіли нові економісти, котрі працюють в установі з вересня цього року. Коли економісти виявили безпідставні нарахування, то їх було виправлено, згідно з розпорядком роботи диспансеру. 

МОМЕНТ 3. Було зазначено, що з 17 вересня цього року, коли наш співбесідник приступив до виконання своїх обов'язків, жоден працівник установи не звільнявся. До 17 вересня звільнилась за власним бажанням уже згадана пані Чемісова, економіст та лікарка, з котрою, як зазначає співбесідник, у нього не було конфліктів.

МОМЕНТ 4. З приводу ситуації навколо диспансеру Корень робив спроби поспілкуватись з нині діючим першим заступником мера Віктором Калашником, але останній категорично не схотів вислухати.

 

 

ЩО ЗА КАДРОМ

Наш гість поділився своїм баченням ситації навколо диспансеру. 

Можливе закриття установи Корень називає фантазією, котру придумали, щоб дезорієнтувати кременчужан. За його словами, мова може йти про реорганізацію установи, коли крюківське відділення переїде в приміщення, що по вулиці 1905 року. Такий переїзд буде не у збиток пацієнтам.

"Нині на опалення диспансеру у  Крюкові витрачаються чималі кошти. Після переїзду  економія буде чимала, що можна використати для оновлення бази диспансеру",  - заявив Корень.

У найближчі 1-1,5 місяці має пройти конкурс на заміщення посади головлікаря установи, в якій наш гість має намір взяти участь. 

 

Теги: Життя КременчукаМедицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Николай 30.10.2015 22:43

Знаю его лично!!! Дмитрий очень толковый врач,и очень порядочный человек !!!Знаю со слов его коллег что с его назначением все началось налаживаться !!! Димон держись, твой путь тернист но мы верим в победу!!!Молодец так держать!!!

света 30.10.2015 21:33

Я бывший сотрудник кожвен диспансера,проработавшый много лет я знаю об этих нарушениях и много чего знаю. Наконецто пришел в кожвен диспансер Корень Дмитрий Николаевич человек с простой семьи, добившыйся всего сам. Коллектив хочет такого главного врача, но вынужден молчать.А когда назначили Нужнову - безпредел будет продолжатся. Кременчужани не будьте безрозлични к судьбе кожвен диспансера.

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 509 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 986 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3496 0