Новини з 1996 року

Скандал у Кременчуцькому льотному коледжі: майбутні пілоти та техніки вимагають людського ставлення

Валерія Макряшина 07 листопад 2019 09:10 2102 0

Кременчуцький льотний коледж приєднали до Харківського національного університету внутрішніх справ і не обійшлося без змін. Але зміни, на жаль, не мають позитивного відтінку, й про це масово почали скаржитися ті, хто там "гризе граніт науки" - студенти й курсанти. Бо насправді наш льотний коледж став поліцейською академією в найгіршому розумінні  цього слова.

Вчора в соцмережах з'явилося повідомлення, що в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету назріває бунт серед учнів.

Що саме відбувається в КЛК ХНУВС?

"На сьогоднішній день склалася така ситуація, що все відбувається проти волі студентів/курсантів. Після того, як ми ввійшли до ХНУВС, усе кардинально змінилося. Вони ввели свої порядки: наказали нам марширувати після пар, навчатися по суботах і неділях, у гуртожитку мити туалети, коридори, душові кабінки, при цьому не ходити на пари (не зважаючи на сесію), хочуть повністю в кімнатах повимикати розетки, забрати всі електричні прилади і користуватися лише холодильником і чайником на весь гуртожиток, які будуть знаходитися тільки на кухні", - написала одна зі студенток. 

Як відомо, навчальний заклад приєднали до Харківського національного університету внутрішніх справ і, можливо, зміни сталися з цієї причини.

Більш за все керівництво має за мету кнутом і совковими методами, такими як змушування драяти туалети, марширувати після пар та сидіти без холодильника, із розрядженими телефонами в гуртожитках (бо розетки вимкнуть), відбити в майбутніх пілотів і не тільки бажання вчитися.

Втім хто з адекватних людей погодиться, що такі методи дієві?

"Нам навіть страшно уявити, які надалі можуть бути їхні накази. При цьому нам погрожують, що після розповсюдження цієї інформації нас відрахують..." - скаржаться студенти. 

Тож сьогодні, 7 листопада, о 14-ій, усі студенти вирішили бунтувати біля штабу льотного коледжу й добиватися справедливості й поваги до них з боку керівництва.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 138 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3847 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 194 0