Новини з 1996 року

Скандал навколо харчування хворих у дитячій лікарні набрав нових обертів

Валерія Макряшина 11 жовтня 2018 14:54 1061 0

Сьогодні, 11 жовтня, на сесії міськради з депутатським запитом стосовно харчування хворих у дитячій лікарні Кременчука виступила депутат Тетяна Сідерка. 

4 жовтня депутат разом із засобами масової інформації провели перевірку харчоблоку, яким опікується литовська фірма "Понтем.уа" в дитячій міській лікарні, де було виявлено ряд порушень. Те, що вона там побачила, це, м'яко кажучи, шок. 

"Те, що ми побачили, вразило навіть найбільш емоційно стійких осіб. Починаючи від порушень санітарно–гігієнічних вимог організації і закінчуючи оглядом того, чим саме годують наших хворих дітей. Кип’ячена вода з додаванням якихось сумішей, яких навіть візуально знайти в каструлі неможливо. Я взагалі мовчу про збалансоване здорове харчування, яке покладено в основу здоров’я будь-якої людини в цілому, не кажучи про хворих дітей", - зазначила Т. Сідерка. 

Вона додала, що лише людина, яка або не має дітей, або абсолютно байдужа до всього людського у світі, може спокійно на це все дивитися.

Депутат наполягла на перевірці Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України законності тендера та відповідності тендерних документів, які укладалися під час проведення всіх необхідних процедур.

"У процесі проведення нашої чергової депутатської комісії керівник литовської фірми зазначив, що компанія виходила на тендер з одним пакетом документів, а потім невідомо хто і на підставі яких документів було змінено умови тендерних документів, а саме меню, на підставі якого повинні годувати наших хворих", - пояснила Т. Сідерка. 

Друга пропозиція, на прийнятті якої наполягла депутат, - це розірвання договору, укладеного між управлінням охорони здоров’я міста Кременчука та литовською компанією "Потнем.уа". Запит Тетяни Сідерки знайшов підтримку в колег-депутатів. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись