Новини з 1996 року

Скільки грошей надійшло пільговикам з Полтавщини на придбання житла цього року?

Валерія Макряшина 20 грудня 2018 18:00 276 0

У поточному році на державному рівні діють цільові програми, спрямовані на забезпечення житлом сімей загиблих учасників АТО, осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників АТО, сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та внутрішньо переміщених осіб з числа учасників АТО, які визнані особами з інвалідністю ІІІ групи або учасниками бойових дій, відповідно до Закону України ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

В обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей.

На засіданні було розглянуто питання розподілу додаткових коштів у сумі 9,7 млн грн, затверджених області розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. №971-р ,,Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2018 рік”.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Полтавської області, всього в поточному році з державного бюджету області виділено 42,3 млн грн для виплати грошової компенсації на придбання житла 53 сім’ям, у тому числі 8 сім’ям загиблих учасників АТО, 34 сім’ям осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників АТО, 10 сім’ям осіб з інвалідністю ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та 1 сім’ї внутрішньо переміщеної особи з числа учасників АТО.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 235 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 637 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 488 0