Новини з 1996 року

Ситуація із сімейними лікарями — прості кременчужани плачуть, а чиновники проблему не бачать

Валерія Макряшина 09 січня 2019 10:45 1136 0

Кременчужани не отримують належну медичну допомогу. 

Сьогодні, 9 січня, на позачерговому засіданні Кременчуцької сесії міської ради із запитом, який стосується сімейних лікарів та їх обслуговування, виступила депутатка Оксана Піддубна. 

"З кінця 2018 року в нашому місті виникла проблема з підписанням декларацій із сімейними лікарями", - зазначила вона. 

За словами Оксани Піддубної, кременчужани не тільки не мають змогу підписати договори з лікарями, а й взагалі потрапити на прийом до них. Якщо сказати простіше, наразі мешканці міста не отримують належну медичну допомогу. 

"Звісно, можна звинувачувати Міністерство охорони здоров'я, реформи та все інше, але в будь-якому разі міський голова, маючи безліч заступників, у тому числі профільного віце-мера Усанову, повинен максимально забезпечити належне обслуговування мешканців Кременчука лікарями...." - додала Піддубна.

За її ж словами, мер Малецький наразі й зовсім не помічає проблеми, навпаки, робить вигляд, що все чудово, при цьому вчергове кажучи, що турбуватися щодо наявності сімейних лікарів у медзакладах міста кременчужанам не потрібно. Депутатка зазначила, що вона та її дитина з листопада 2018 року й до цього часу не можуть укласти декларацію з сімейним лікарем.

Зі ЗМІ Піддубна дізналася, що директор ЦПМСД №3 пані Чорнявська відправляє мешканців Кременчука з однієї сімейної амбулаторії в іншу, зокрема з Молодіжного до Автозаводської поліклініки. Там же, за словами депутатки, також є проблеми з підписанням декларацій. У зв'язку з цим депутатка вважає, що міський голова зобов’язаний втрутитися у вирішення даної проблеми, а не робити вигляд, що нічого не відбувається. Зокрема вона висунула свої вимоги:

- Міському голові необхідно невідкладно, одразу після сесії, створити та очолити робочу групу, на якій відпрацювати питання обслуговування мешканців Кременчука сімейними лікарями.

- За необхідності переглянути бюджет Кременчука на 2019 рік та передбачити додаткові премії або муніципальні надбавки сімейним лікарям за кожного пацієнта, з яким поки що не вдається укласти декларацію, до моменту її підписання.

- 18 січня 2019 року міському голові звітуватися перед громадою в місцевих ЗМІ про проведену роботу.

Однак пропозиція депутатки не знайшла підтримки в колег - пан Малецький і зовсім не голосував. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1927 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2465 0