Новини з 1996 року

Ситий - голодного. НАШ МІСЬКВИКОНКОМ ВИЗНАЧИВСЯ З ГОДИНАМИ ПЕРЕВІРОК ПЕНСІОНЕРОК-ТОРГОВЦІВ

Олександр Курилов 25 серпня 2015 17:21 866 0

Кременчуцький міськвиконком надалі змінить формат тиску на кременчужанок похилого віку, які заробляють на торгівлі (незаконній) додаткові кошти до своїх мізерних пенсій.

Тож якщо раніше чиновники мерії вдавалися до перевірок цих людей, які торгують на вулицях міста грушами та яблуками, в різні години дня, то тепер мова піде тільки про ранкові перевірки.

Відповідно, увечері, після роботи, яка у них завершується о 17-15, – перевірки буде припинено. Про те, що чиновники теж люди і їм потрібно додому, а не слухати в позаробочий час образливі лайки на свою адресу від жіноцтва, «Програмі плюс» розповіли у міськвиконкомі.

Очікується, що таке переформатування перевірок на ранкові також позитивно вплине на нашу міліцію, яку мерія зобов’язала боротися з бабцями та їхніми сливами з морквою у вільному продажу.

Варто додати, що ця боротьба з громадянами похилого віку ведеться у нашому місті не просто так, але  переважно через прохання керівників продуктових магазинів. Основна причина тут – бабці, які у Кременчуці своєю торгівлею овочами створюють конкуренцію супермаркетам – не платять податки.

Про те, що у таких людей доходи – мінімальні,  традиційно чиновники намагаються не згадувати.

О.Курилов

 

 

Теги: незаконна торгівля

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1085 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2087 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2705 0