Новини з 1996 року

Силовики проводять обшук у Службі автодоріг Полтавщини

Валерія Макряшина 28 вересня 2018 10:24 744 0

Правоохоронці виявили списання державних коштів зі Служби автомобільних доріг у 15 областях України. За попередніми даними, сума збитків державі складає понад 224 мільйони гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Відзначається, що правоохоронці повідомили про підозру першому заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Київській області в службовій недбалості, що призвело до мільйонних збитків державі.

"У ході слідства встановлено, що вказаний посадовець, діючи від імені Служби автомобільних доріг у Київській області, провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, а також підписав акти про їх виконання, свідомо знаючи про неможливість їх оплатити через відсутність коштів на рахунках Київського автодору. Завдяки штучно створеній заборгованості підрядні організації через суд стягнули зі Служби автомобільних доріг інфляційні втрати та 3% річних на суму понад 4 млн гривень, завдавши збитки державному бюджету на вказану суму", – йдеться в повідомленні. 

Крім того, в рамках розслідування аналогічні факти списання державних коштів в "Укравтодорі" виявлено ще в 15 областях України. За попередніми даними, сума збитків, завданих державі, становить понад 224 млн грн. 

"Нині з метою виявлення і документування обставин вчинення кримінального злочину тривають санкціоновані обшуки в службах автомобільних доріг Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей", – розповіли в прокуратурі.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 58 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 199 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 144 0