Новини з 1996 року

Шукають солоні огірки. В АВТОЗАВОДСЬКІЙ РАЙРАДІ У ЧИНОВНИКІВ – ДРУГИЙ ДЕНЬ ПОХМІЛЛЯ

Олександр Курилов 15 жовтня 2015 14:52 984 0

Чиновники Автозаводського райвиконкому на чолі зі своїм керівником – одночасним представником  місцевих «Опозиційного блоку» та «Батьківщини» Валентином Шафоростом (таке можливе тільки у Кременчуці. – Авт.), сьогодні практично непрацездатні.

Причина – суворе похмілля, яке у них – управлінців почалося після масової пиятики в ресторані «Парус», проведеної у вівторок.

Про те, що все добре, але розсіл з огірків чи самі солоні огірки у Автозаводському районі є сьогодні предметом першої необхідності,  а швидка допомога цього не привезе, «Програмі плюс» розповіли джерела у райвиконкомі.

«Усе було добре. На годину раніше кинули у вівторок роботу й поїхали в ресторан на Третьому Занасипу боротися із зеленим змієм.

Чоловіки-чиновники боролися тільки з горілкою, а жінкам-управлінцям було важче. Їм довелося боротися з горілкою і з вином і все це до пізнього вечора.

«Усе чудово. Понапивалися в друзки. Танцювали на столах, на стільцях. До відвертого сексу не дійшло, але не виключено, що тепер в Автозаводському виконкомі, який за тиждень розпустять, утворяться нові родини на грунті алкоголю. Можливо, будуть діти.  Але ж не тільки пили та закушували. Документи, які потрібно було підписати, – теж підписували під час танців», - розповідає репортеру про обставини пиятики один з її учасників.

Про  що варто додати – цього разу учасникам офіційного зібрання пощастило. Меблі, як це відбувається завжди, зокрема столи, на яких перед «батьками району» танцювали підлеглі дівчата, – ніхто не поламав.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись