Новини з 1996 року

Шукайте спонсора: кременчуцький шаховий клуб "Каїсса" може закритися. Бо нічим платити за оренду. ФОТО

Валерія Макряшина 15 вересня 2020 13:10 604 0

Влада Кременчука відвернулася від простих громадян, знаходячи останнім часом відмовки для будь-кого, хто до них звернеться. Це традиційна поведінка наших чиновників у непередвиборний час і, здається, всі до неї в Кременчуці вже звикли, але скоро вибори, тож догнав не догнав, а погнатися можна.

Кременчужани, працівники залізниці, Вільна Профспілка міста та відвідувачі й члени громадської організації "Шахово-шашковий клуб "Каїсса", зібралися сьогодні, 15 вересня, під мерією на пікет, про який повідомляли раніше. 

Що вимагають? Люди просять справедливості й уваги, зацікавленості з боку міської влади до питань, які до цього моменту вона вдало ігнорувала. Якщо питання стосується дітей, то тут мовчати вже не виходить і повинен бути як мінімум діалог. 

За словами керівника шахово-шашкового клубу "Каїсса" Володимира Груздєва, вони вимушені ось-ось закритися, бо не тягнуть фінансування, яке повинно покривати щомісяця і оренду, й оплату комунальних послуг. Як виявилося, клуб не отримав коштів від міста в минулому році, бо мерія не змогла відразу десь відшукати такі "непідйомні" 30 тисяч гривень і розділити їх на місяці в неї також чомусь не вийшло.

Сама ж оренда за рік становить 100 тисяч гривень, тож 70 тисяч у будь-якому разі невеликому клубу потрібно знайти самостійно. 

Володимир Груздєв розповів, що неодноразово звертався по допомогу до міської влади, навіть писав нардепам від Кременчука, але реакції не отримав. Воно й зрозуміло, бо масштаб проблеми шахового клубу замалий для того, щоб її розгледів наш нардеп Шаповалов. Від міського голови керівництво клубу отримало відписку, а відповідь віцемера Володимира Пилипенка на звернення громадян - шукайте спонсорів. 

Як розповідають місцеві мешканці, які самі чи діти яких сьогодні відвідують клуб "Каїсса", одне заняття коштує 40 гривень, але так як відвідувачів небагато, ця плата не покриває витрати на оплату оренди й відповідно - ростуть борги...

Також містяни згадали сьогодні про табір "Зоряний", якому цього року виділили мільйони, проте дітей він не прийняв. 

Як не втратити в Кременчуці клуб, де діти й дорослі грають у шахи, вивчають цю мудру гру та прагнуть підвищити рівень своєї майстерності в ній, вийшов до людей поміркувати керуючий справами виконкому Руслан Шаповалов. Він розповів, що, можливо, ГО "Шахово-шашковий клуб "Каїсса" переїде в інше місце, але є деякі умови. 

 

 

Чи будуть вирішені питання щодо підтримки клубу "Каїсса" з боку міської влади та взагалі чи функціонуватиме клуб надалі - покаже час і як на цю історію відреагує мер Малецький, який на час пікету громадян був дуже зайнятий. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 142 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 547 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1862 0