Новини з 1996 року

Шукали сепаратистів ? Нардеп Шаповалов не підтримав звернення про продовження санкцій проти Росії

Олександр Курилов 17 грудня 2015 12:33 1086 0

Народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов, який є представником відомої групи Литвина та Поплавського – «Воля народу», черговий раз здивував своїх виборців і репортерів нашого видання теж.

Причина – голосування нашого народного депутата у парламенті. Тож якщо не так давно пан Шаповалов без будь-яких пояснень не голосував за звільнення з російського полону Надії Савченко та режисера Олега Сенцова, то нині нове віяння.

А нове – це «поіменне голосування про проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, Європейського Парламенту і міжнародних парламентських асамблей щодо продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації за організацію терористичних актів в Україні (№3623) - за основу та в цілому». Таке голосування відбулося 10 грудня. На результати голосування кожен може поглянути сам ТУТ.

Відомо, що прийняття цього документа має на меті лише одне – зупинення війни й санкції Європи та США проти Росії як агресора, чиї війська воюють на Донбасі, – справа першочергова.

Заява парламентом прийнята напередодні грудневого зібрання ЄС, на якому планується продовжити санкції проти Росії ще на півроку. Однак цей документ не підтримали представники «Опозиційного блоку» й групи «Воля народу», де перебуває наш нардеп.

Чому Юрій Анатолійович не підтримав санкції проти Росії, що є головним для завершення війни на Сході та настання довгоочікуваного миру, наш нардеп не розповідає.

Завтра у Кременчуці поховають 29-го учасника АТО, який загинув на сході від рук терористів.

Теги: Юрій ШаповаловПолітика

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 491 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 610 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1111 0