Новини з 1996 року

Сховав все й майже босий. Нардеп-мільйонер Юрій Шаповалов оприлюднив свою декларацію

Олександр Курилов 19 березня 2018 18:08 464 0

Народний депутат України Юрій Шаповалов оприлюднив свою декларацію за минулий рік, згідно з якою в нього немає ні квартири, ні будинку й нового автомобіля, а таких два, на яких він їздить по Кременчуку, у нього теж немає.

У якому місці наш нардеп усе це ховає, він не говорить, але в декларацію Юрій Шаповалов записав таке.

Про кошти

Отже, в нашого народного депутата в будинку, що на березі Дніпра, якого в декларації немає, лежить у матраці мільйон сімсот двадцять  тисяч доларів США готівкою. А поряд з цими коштами в цьому ж матраці, тобто у великому сейф, окремо лежать ще триста тисяч гривень.

Дружина Юрія Шаповалова, Євгенія, людина самостійна й готівка в її гаманці теж є. І такої готівки небагато і немало - лише 780 тисяч гривень.

Нардеп та його дружина не віддають перевагу банківським установам. Тому Юрій Шаповалов тримає на рахунках зовсім малі суми – 1604 євро, 1979 доларів США й трохи більше 120 тисяч гривень.

Ще 5549 гривень, які лежать на рахунку в банку, – це кошти його дружини.

Про зарплату

Як відомо, Юрій Шаповалов є депутатом, який хоч і голосує за щось, що нікому невідомо, але все ж зарплату він отримує у Верховній Раді вчасно. За минулий рік такої зарплати наш нардеп отримав у сумі  250866 гривень.

Зрозуміло, що, як і всі мільйонери, наш нардеп отримав  оплату  за житло  - з бюджету йому компенсовано вартість винайму готельного номера за 2017 рік  -  191080 грн.

Інше, що відкриває нам декларація, – виявляється, наш народний депутат ще й зазнав втрат, що пов’язані з виконанням депутатських повноважень. Ці кошти йому теж виплатили й вийшло  252825 грн.

Ну і зрозуміло, що Юрій Анатолійович їздив у Кременчук маршруткою й  дуже часто. Бо ці витрати йому теж компенсували з бюджету, для чого виплатили 38170 гривень.

А ще й так слід розуміти, пан Шаповалов продав частину своїх корпоративних прав за мільйон гривень і теж вписав це в декларацію.

Втім якби він свої права не продавав, то життя родини набагато б не змінилося.

Бо його дружина Євгенія теж працює й дохід від підприємницької діяльності у неї склав 947930 грн.

А от заробітна плата у Євгенії за основним місцем роботи, а працює вона у фірмі «Апілак», яка тримає будинок на березі Дніпра, де живе з чоловіком-нардепом, – не дуже. Й тут мова лише про 27049 гривень.

Про власність

Така в нашого нардепа та його дружини теж є.

Отже, у Євгенії - ТОВ "Кіноплекс" з вартістю корпоративних прав 4200000 гривень.

У Юрія з цим питанням краще. Бо в нього є:

ПП "ФОКСТРОТ-ШОСТКА"

ПП "САВ-ЮР"

ТОВ "ТРК "Кременчук"

ПП "ТОМС" з вартістю корпоративних прав 5800000 грн.

МПП "Фокстрот-Сервіс"

ТОВ "Торговельно-технічний центр "ЕЛЕКТРОПРИЛАД"

Єдине, що в цій справі дивує, – це запитання: чому пан Шаповалов не говорить нічого про корпоративні права в  «ТРК «Кременчук», бо останнє є власником великого торгового центру «Галактика», що на Соборній,  і  скромність нардепа – незрозуміла.

Про видатне

А з видатного у Юрія Шаповалова нічого немає. Тобто все це є, але за ним не записано.

За нардепом Шаповаловим числиться лише старий водний мотоцикл  марки "Бомбардир",  модель: 215, рік випуску: 2006.

У його дружини – лише годинник «Breguet»

Ще пан Юрій пише, що він орендує частину офісу  й готельний номер.

З квартирою у Шаповалова – все погано

У нашого нардепа, про якого розповідають, що в принципі в нього є квартира в Києві, крім котеджу на березі Дніпра, на папері майже криза.

А криза така: Юрій Шаповалов юридично живе в квартирі площею 38,9 квадратних метри в Кременчуці, що викликає подив.

А якщо  його родині, яка юридично тулиться на 38-и квадратних метрах, набридає бачити кременчужан, то тоді в пана Шаповалова  є можливість поїхати в місто Березань. У цьому місті в дружини Євгенії є дві земельні ділянки площею тисяча та 500 квадратних метрів.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись