Новини з 1996 року

Шоумен Андрій Редькін відмовився від депутатського мандату. Мер Малецький наказав!

Валерія Макряшина 10 вересня 2018 16:09 2140 0

Виборчий штаб міського голови Кременчука Віталія Малецького й нардепа Юрія Шаповалова приступив до виконання безпосереднього плану майбутніх виборів.

Головне в реалізації стратегічного плану на рівні міста - продовжити термін перебування обох чиновників у керівних кріслах, незважаючи на невдоволення жителів міста як одним, так і іншим. 

Саме невдоволення виборців викликано голосуванням нашого нардепа й помилковими рішеннями його протеже – міського голови Кременчука, який зробив підвищення тарифів на послуги ЖКГ у місті безконтрольним.

Звідси й стратегія обох, головним у якій є 20 тисяч голосів мешканців, які, можна припустити, продадуть свій голос з розрахунку до 500 гривень. Саме таку цифру, трохи меншу – 19 тисяч голосів ми бачили за результатами минулих виборів. 

Звідси й завдання – зробити так, аби майбутні конкуренти мера та нардепа отримали менше голосів, ніж Малецький та Шаповалов.

У цій справі, наскільки можна зрозуміти, свою роль ще одного кременчуцького опозиціонера отримав давній товариш нашого мера Малецького, його тіньовий міністр культури Андрій Редькін, який уже оголосив, що на нього чиниться тиск.

Мова тут і ще про одного діяча культури, почесного комунальника, директора парку «Міський сад» Віталія Дедюріна, який теж отримав грамоту від міського голови Малецького.

Останній активно робить з діджея ворога №1, при тому, що мер міста спокійно дивиться на те, що відбувається, й дозволяє «новому опозиціонеру» проводити свої бізнес-культурні заходи.

І не тільки дозволяє, але вписує їх у план-календар заходів міськвиконкому Кременчука. 

Така «стратегічна кременчуцька операція» з прицілом на майбутнє вимагає від тіньового міністра культури жертв. 

Через це місцевий  шоумен Андрій Редькін відмовився від депутатського мандата. Й про це йдеться в тексті постанови Кременчуцької міської виборчої комісії.

Після того, як колишній депутат Микола Шевченко на черговій сесії міськради, що була 9 серпня, заявив про дострокове складання своїх депутатських повноважень, майже всі кременчужани думали, що його місце займе відомий у Кременчуці шоумен і очільник ГО "Ай лав Кременчук" Андрій Редькін.

Однак, виявилося, не так усе просто. 

Керуючись ч. 1 ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори», в разі дострокового припинення повноважень депутата, за рішенням територіальної виборчої комісії, депутатом вибирається наступний за черговістю кандидат.

Наступним після Шевченка був житель іншої області - Роман Романовський, який від депутатського мандата відмовився, написавши відповідну заяву. Те ж саме зробила й екс-голова Автозаводської адміністрації Катерина Слинько.

Заяву про відмову представляти інтереси фракції "Поруч" несподівано для більшості, але очікувано для мера написав і Андрій Редькін. Варто відмітити, що сумнівів у тому, що шоумен Редькін не стане новим депутатом міськради, не було.

У нього особистий інтерес і  плани, які стосуються допомоги міському голові Кременчука на наступних виборах.

Тож останнім часом активні користувачі соцмереж мали змогу спостерігати відеозвіти, які він публікував і в яких ідеться про своєрідне "політичне цькування" на нього та на громадський рух "Ай лав Кременчук"  у цілому.  Ким саме організоване «цькування», на цьому питанні увагу Редькін не акцентував.

Для повноти картини, аби переконати, що пан Редькін уже опозиціонер, міському голові довелося зробити на апаратній нараді зауваження в бік свого діджея й доручити тому проводити парад вишиванок у парку Миру.  

А замість Миколи Шевченка депутатом міськради від фракції "Поруч" став начальник юридичного управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області  - Валерій Мирошниченко.

Згідно з іншим документом, уже проектом рішення Кременчуцької міської ради "Про обрання голови постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради" Валерія Мирошниченка пропонують обрати й головою постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики, яку до цього очолював Микола Шевченко. 

"Пропонується вивести депутата Шевченка Миколу Івановича від фракції «Поруч» зі складу постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики та ввести депутата Мирошніченка Валерія Вікторовича від фракції «Поруч» до складу постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики", - йдеться в документі. 

 

 

Фото мера та його тіньового міністра кременчуцької культури - з Інтернету.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1318 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2311 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2929 0