Новини з 1996 року

Шоу "Ти особливий" відбулося у Кременчуці. Це треба було побачити на власні очі

Марина Баніт 13 листопад 2017 14:34 1097 0

У Кременчук цієї суботи завітали гості, які показали видовищне шоу мешканцям міста.

Мюзикл «Ти особливий!» зачарував вибагливих глядачів. У кінці шоу всі аплодували стоячи, вигукували – «молодці» та «дякуємо»! 3D-ефекти, якісна музика і цікавий сюжет сподобалися всім.

Автори мюзиклу, створеного за мотивами оповідань американського письменника Макса ЛУКАДУ, порушують дуже важливі питання сьогодення. Цікаво те, що хоча шоу направлено на дитячу аудиторію, присутні дорослі дуже уважно спостерігали за кожним фрагментом вистави. Бо проблема, яку порушували, стосується кожного, навіть дорослого. Так легко крізь музику, танці та яскраві образи талановиті актори змусили замислитися навіть тих, кому думати про сенс життя не притаманно.

Мова в постановці йшла про те, як живуть у казковій країні маленькі дерев’яні чоловічки. Вони були створені Майстром і мали б гармонійно жити та грати на інструментах, відповідно до того, кого яким талантом наділив Творець. Але все пішло не так, коли чоловічки вирішили шукати славу і ділити усіх на поганих і добрих з огляду на заслуги. Отже яскравим особистостям давали зірки і вони набували надутої слави, а іншим – плями і з них глузували і до них ставилися з неповагою. У погоні за зірками усі жителі містечка робили те, що було модно, а мода в них через курйозні і кумедні обставини була теж кумедною – наприклад, фарбувати ніс у зелений колір. Але згодом мода знову мінялася через не менш кумедні обставини.

Але була серед них чарівна дівчинка, до якої не приставали ані плями, ані зірки. Вона була чиста від них. І ще вона мала секрет… А ось що за секрет - це вже залишимо у таємниці для того, щоб бажаючі відвідати шоу не втратили цікавість. Бо актори продовжують гастролі, тому лишаємо тільки рекомендації, не розкриваючи цікавий кінець.

Після шоу кореспонденту, яка побувала на заході, вдалося дізнатися про подробиці сприйняття побаченого глядачами.

Як виявилося, не тільки всі діти були задоволені, а навіть дорослі, і що цікаво – чоловіки.

Один з почутих коментарів був такий: «Я привів дитину і налаштувався на те, що прийдеться посумувати годинку–півтори заради малого, але потім зрозумів, що сам дивився виставу на одному подиху. Шоу дуже захоплююче».

Інша жінка розповіла: «Я не люблю дитячі платні шоу. Ці моменти, коли запрошують на шоу не безкоштовно, а потім діти щось забувають або збиваються і ти в незручному становищі, бо це ж дитина і їй шкода докоряти. Але вибачте, берете гроші – давайте якісний дитячий виступ. Але це – не про «Ти особливий!» Тож у цьому шоу приємно було, що актори показали професійність і жодного моменту не було, де хотілося б дорікнути або засумувати. Діти виступали жваво, красиво, цікаво і талановито, чим дуже порадували».

Дітям також як сам сюжет був повністю зрозумілий, так і те, на який висновок наштовхував автор глядачів.

Кременчужани після заходу почали розходитися і було чути, як сім’ї, компанії, знайомі обговорюють побачене. 3D-шоу сподобалося всім.

Також своє кореспондетське схвалення організатори свята отримали і від автора даної статті. Все було чудово.

«На сцені тільки діти. Це учасники відомого українського дитячого колективу, за свою історію - лауреата 328 міжнародних і національних конкурсів, тільки за останні три роки володаря 25 Гран-прі або головних призових місць на 18 фестивалях - народного художнього колективу ансамблю танцю «Щасливе дитинство» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Але діти, які беруть участь у виставі, це не прості учасники цього видатного колективу, це його солісти, які освоїли досконало не тільки дитячу хореографію, а й володіють даром і майстерністю в сфері естрадного вокалу та акторської гри» - такі рекоменданції можна побачити в інтернеті про цей колектив.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 258 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1440 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2430 0