Новини з 1996 року

Шокуючі фото: "боги паркування" на пішохідному переході біля 20-ї школи несуть небезпеку дітям

Марина Баніт 19 березня 2018 16:10 1395 0

До редакції газети "Програма Плюс" звернулися батьки учнів школи №20, які просять владу втрутитися і допомогти вирішити проблему.

Вони розповідають, що біля школи розташований пішохідний перехід. І ось що відбувається щодня навколо зебри, розташованої навпроти центрального входу в навчальний заклад. Тут порушують правила дорожнього руху і наражають дітей на небезпеку як самі батьки-водії, так і постачальники продуктів та автівки з рекламою "Гарді" й попутні водії. 

"Щоб висадити дітей з машини, батьки зупиняються в кращому випадку відразу за або перед переходом, створюючи таким чином аварійну ситуацію на дорозі. Деякі це роблять прямо на «зебрі». Дітей висаджують прямо на проїжджу частину, завдяки чому інші водії змушені зупиняти свої машини й чекати, поки учні перейдуть дорогу всупереч усім правилам дорожнього руху. Окремі індивіди паркують свої машини за 2-4 метри від «зебри» і залишають їх так, поки не заведуть своїх дітей прямо в школу. Й увесь цей безлад твориться щоранку п'ять днів на тиждень протягом дев'яти навчальних місяців, незалежно від погодних умов, тому що з розвитком інфраструктури ніхто не передбачив місце для висаджування великої кількості пасажирів у подібному місці. Одного разу довелося спостерігати, як прямо на «зебрі» стояла припаркована обшарпана вантажівка з написом «Продукти». Мабуть, водій чекав свого експедитора, який відносив у шкільну їдальню замовлення".

До цього додають розповідь про те, як дитина початкової школи ледь не потрапила в ДТП через автівку з рекламою ПП "Гарді".

"На жаль, не вдалося сфотографувати власника автівки, на якій було зображено рекламу "Гарді". Він щоранку порушує правила дорожнього руху, через нього мого сина на його ж день народження у грудні ледь не збила інша машина безпосередньо на пішохідному переході", - розповіла мати учня початкової школи.

Тож у даної проблеми, про допомогу у вирішенні якої автори звернення просять владу, шляхів вирішення може бути кілька. Звісно, врахувати треба інтереси і водіїв, і пішоходів. Але найбільш актуальне в цьому - безпека дітей. Але, на жаль, навіть дивлячись на фото, зроблене за один день, стає зрозуміло, що ніхто там не дбає про цих дітей, які можуть потрапити під колеса. Дорослі самі створюють дітям пішохідний перехід з перепонами.

Тож кореспондент "Програми Плюс" звертається до кременчужан: дбайте не тільке про своє дитя, свою автівку та свої інтереси. Не забувайте, що поруч може бути дитина, яку в школі вчать, що на пішохідному переході вона у безпеці. Думайте головою і не тільки про себе... Моралі про те, що з таким ставленням до дітей у Європу ще довго повзтиме Україна, залишимо.

Ну а владу просимо розібратися разом з патрульними, як зробити так, щоб усім було комфортно або принаймні - безпечно, що є найголовнішим. Відповідні органи повинні дати раду - чи то роз'яснювальні роботи проводити, чи то світлофори встановити, чи знаки якісь, чи місце виділити під парковку.

Ну а діти та їхні батьки будуть вдячні за своєчасне реагування влади. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись