Новини з 1996 року

ШОК. Вагітну кішку залишили на вулиці у зав'язаному скотчем мішку, ФОТО

Валерія Макряшина 13 лютого 2018 09:45 910 0

9 лютого у Спецсервіс зателефонувала Аліна, волонтер, яка повідомила: «Я гуляла з коляскою, побачила на землі мішок, зав'язаний скотчем, він ворушився... Я розв'язала, а там - кішка! Перелякана, ручна і вагітна! Пішла до мене на руки, мурчить, просить про допомогу...»

Дівчина відразу відвезла кішку до Спецсервісу, де її оглянув лікар. Як повідомила на своїй сторінці у Facebook начальник відлову та утримання Марина Кожушко, як тільки бідолаху дістали, вона відразу почала до всіх горнутися й лагідно мурчати.

"Редко можно увидеть такую ласковую и милую кошечку. Очень красивая, ухоженная, шерсть блестит и пахнет домом. Совсем молодая, и размер её живота говорит о том, что роды уже скоро!" - йдеться у повідомленні. 

Як зазначила Марина Кожушко, протягом довгих років роботи Спецсервісу його працівники доволі часто стикаються з наслідками людської безвідповідальності та жорстокості. Й до такого неможливо звикнути, завжди виникає питання: "Звідки такий садизм? Навіщо?"

"Как можно вырастить ласкового котёнка, ухаживать, любить и выбросить? Да не просто выбросить, а перед самыми родами засунуть в мешок, замотать скотчем и вынести из дома, как мусор, знать, что беззащитное животное умирает страшной смертью? Что же надо иметь вместо сердца?

Домашние животные, попадая на улицу, невыносимо страдают и очень часто погибают. Сколько таких попадают в Спецсервис, на их страдания невозможно смотреть. Но эта история просто шокировала всех нас! 

Возможно, этот гнусный поступок совершили не хозяева животного, бывает всякое, может, это сделали соседи или родственники. Но ясно одно: тот, кто это сделал, – опасный человек, у него чёрная душа и он способен на многое…" - пише Марина Кожушко.

Майбутню маму назвали Мусею. Вчора їй зробили УЗД - вже скоро в Спецсервісі очікується поповнення - троє чудових кошенят.

"Так что, друзья, занимайте очередь!" 

 

З усіма питаннями звертайтеся за адресою: 

КП "Спецсервіс-Кременчук", вул. Горького, 48/75 
74-12-61 
098 779 54 42 Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 848 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1277 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1733 0