Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Сходять з розуму. Комунальники Кременчука пропонують купати небіжчиків в азоті й далі їх трясти

Олександр Курилов 09 серпня 2018 09:51 1276 0

Відомий майстер похоронних справ, майже заслужений діяч кременчуцької культури, директор парку «Міський сад», рибо-, свино- і птаховод Віталій Дедюрін пропонує ще один варіант вирішення проблем з небіжчиками, аби закрити тему нестачі землі для розширення того ж Свіштовського кладовища.

Тож якщо перший варіант від нього був доволі звичайним і мова йшла про будівництво колумбарію – стіни для розташування кремаційних урн, то далі все погано.

Тепер «просунутий» кременчуцький комунальник, який свого часу завідував кременчуцькими кладовищами, пропонує по-революційному  розглянути вирішення питання небіжчиків.

Для такої революції потрібно небагато – спочатку скупати тіло померлого в рідкому азоті, а потім потрясти.

Унаслідок цього залишаться одні зуби й слід так розуміти, що це золоті зуби, які дістануться тому, хто буде небіжчика трясти.

І пан Дедюрін пише з приводу технологічного прориву в потойбічній справі таке.

«Віталій Дедюрін

ВЛАДІ НА ЗАМІТКУ.
Якщо й заговорили про поховання в Кременчуці, то думаю, що замість крематорію, який працює на газу, де тіла покійних спалюють, при цьому виділяючи безліч шкідливих речовин, добре було б побудувати промоторій.
Тіло небіжчика заморожують, потім занурюють у рідкий азот, потім піддають вібрації. Після цього останки вже нічим не нагадують тіло людини. 

З отриманої маси відсівають фрагменти металу - «компост» готовий. Ніхто не торкається до трупа, навкруги не розноситься ніякого запаху - технологія, наближена до досконалості. «Біотруну» з останками ховають майже на поверхні землі, де приблизно за 18 місяців усе перетворюється на родючий грунт. На відміну від кремації і тим більше традиційних поховань, останки максимально швидко й повно включаються в екологічний кругообіг матерії».

Пропозиція цікава й, можливо, пан Дедюрін, пропонуючи своє ноу-хау, в чомусь та правий. Схожим способом уже удобрювали поля в Німеччині, але це було давно. В роки Другої світової.

Нині ж нам пропонують біотруну, аби ми просто викреслювали зі своєї пам'яті своїх рідних, яких уже немає поруч з нами, й не мали можливості хоча б раз на рік прийти на могили близьких та покласти квіти.

І тут слід сказати: «Програма плюс» не вірить, що комунальник Дедюрін, який не може вирішити проблеми з туалетом у парку «Міський сад», і справді  колись стане ініціатором нікому не потрібної революції у справі поховань.

Однак якщо в нього є таке бажання, то, звісно, ніхто не забороняє директору комунального підприємства написати заповіт, аби його після смерті довго купали в рідкому азоті й далі довго трясли.

А біодомовину можна буде закопати на невеликій глибині в парку «Міський сад» і поставити там табличку відповідного змісту. І до цієї таблички, що теж слід написати в заповіт, міг би приходити улюбленець директора - лебідь Гриша...

Головне в цій справі одне – якщо кременчуцькі комунальники хочуть, бо більше їм немає чим зайнятися, вони можуть купатися й живими в азоті чи сірководні й не обов’язково для такого помирати. Краще живіть довго.

Єдине в цій справі – інколи нашим дуже заслуженим чиновникам краще помовчати.

Бо якщо уявити, що для вирішення проблеми з небіжчиками, услід за директором "Міського саду", може запропонувати директор "Кременчукводоканалу" або керівник КП "ШРБУ" чи "Міськсвітла", то волосся одразу стає дибки. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1268 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1990 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1720 0