Новини з 1996 року

Школярів Кременчука запрошують до участі у найбільшому гейміфікованому освітньому проекті

Ксенія Омельченко 17 жовтня 2018 13:40 487 0

Школярів 7-11 класів запрошують до участі в найбільшому гейміфікованому освітньому проекті «Відкривай Україну». Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України, з посиланням на БФ «БО з країни в Україну».

Проект передбачає, що учні з 7 до 11 класу формують команду та обирають собі вчителя серед шкільного складу. Разом вони спершу утворюють та реалізують суспільно важливий проект шкільного рівня, надалі – міський проект.

Реєстрація команд триває до 25 листопада.

Проект здійснюється у декілька етапів:

І ЕТАП – командоутворюючий  –  підлітки аналізують проблематику школи, обирають найбільш актуальну проблему та вирішують її шляхом реалізації проекту на рівні школи.

II ЕТАП –  проектний –  командна робота над розробкою презентаційного проекту за одним із двох напрямів: культурний та соціальний. Ті, хто перейшов до ІІ етапу, досліджують проблематику міста шляхом проведенням соціального опитування та розробляють проект відповідно до виявленої суспільної проблеми. Реалізація проекту відбувається за підказками розробленого алгоритму.

ІІІ ЕТАП – регіональний півфінал –  визначення регіональних переможців. Регіональні півфінали проводяться в один день в усіх регіонах України одночасно; на конкурсній основі експертне журі обирає один проект – переможця соціального або культурного концепту, який братиме участь у фіналі в Києві.

ІV ЕТАП – фінал – визначення переможців проекту "Відкривай Україну". 

Увесь навчальний процес буде проходити через гейміфіковану онлайн-платформу.

Варто відзначити, що до проекту "Відкривай Україну" в минулих сезонах уже долучилися понад 13 тис. школярів, які реалізували понад 300 проектів суспільно корисного значення.

Загалом проект націлений на формування нової генерації соціально активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді. А також на сприяння розвитку громадянського суспільства в регіонах через реалізацію молодіжних соціальних та культурних проектів.

Керівники проекту додають, що цього року проект переживає глобальну трансформацію. Тепер учасників проекту та їх наставників чекає ще більше приємних сюрпризів, програмних заходів, цікавих подій та навчальних програм.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1016 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1885 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 877 0