Новини з 1996 року

ШКОЛУ №15 З БАГАТОРІЧНОЇ ОРЕНДИ ПОВЕРТАЮТЬ. ДЕ ПОДІЛИСЯ ГРОШІ ЗА ОРЕНДУ – НЕ КАЖУТЬ.

Олександр Курилов 10 вересня 2015 16:52 919 0

Кременчуцька освіта поповниться іще одним закладом, який слід буде опалювати і з яким потрібно буде щось робити – відкривати у ньому знову школу №15 або робити замість школи дитячий садок.

Про те, що Дніпропетровська академія бізнесу відмовляється від будівлі колишньої школи, що поруч з провулком Вадима Бойка, і її слід буде забрати до міста до 1 жовтня, а з листопада слід організувати чергування охорони, розповів перший заступник міського голови Віктор Калашник.

За його словами, йдеться про навчальний заклад, який розташований через паркан від ЗОШ №27 і який місту передають – ДАУБ скорочує свої навчальні аудиторії.

Втім що саме буде у колишньому навчальному закладі, перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник поки що не знає. Його пропозиції – можна відкрити в будівлі новий дошкільний заклад або збільшити ЗОШ №27.

Але усе це поки що думки. У скільки обійдеться ремонт будівлі, яку повернуть місту з оренди, ще ніхто не рахував, а на питання – де гроші від багаторічної оренди цього навчального закладу - чиновники, а в даному випадку йдеться про Автозаводський райвиконком, не відповідають.

Теги: оренда приміщень

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 318 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1460 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2451 0