Новини з 1996 року

ШКОЛУ №14 ВІД РОЗГРОМУ НЕ ЗАХИЩАВ, БО ПЕНСІОНЕР. ПРЕДСТАВНИК «БАТЬКІВЩИНИ» АНАТОЛІЙ ВАЩЕНКО

Олександр Курилов 12 вересня 2015 13:47 1276 6

Велика й порожня триповерхова споруда колишньої ЗОШ №14  - сьогодні в центрі уваги усього кременчуцького політикуму. Ця порожня будівля є нині «Меккою» для представників бізнесу, громадськості, які братимуть участь у нових виборах до міської ради.

Ще два роки тому у цих навчальних класах лунали голоси дітей, учителів, проводилися батьківські збори, на яких директор ЗОШ №14 Анатолій Ващенко щось пояснював батькам, розповідав дітям.

Нині, хоч школи вже давно немає, а дітей, з яких погрожували зробити наркоманів, перевели в інші навчальні заклади, директор Анатолій Ващенко у цій будівлі, що на вулиці Гагаріна №14, – ще сидить.

Однак пан Анатолій Ващенко вже не директор школи, але представник міської виборчої комісії від партії «Батьківщина». А школа теж сьогодні не школа, а міська виборча комісія.

«Скажіть, пане Анатолію, що ви відчуваєте сьогодні, коли дітей у вашому закладі немає, але є порожні стіни й ви один з колишнього колективу як партійний представник  у виборчій комісії? Що ви відчуваєте за розгром школи, яку ви мали захищати разом з батьками? Причому батьки захищали, а ви - ні», - з таким запитанням репортер звернувся до освітянина.

У відповідь пан Анатолій показав репортеру пенсійне посвідчення, за яким він уже вийшов на пенсію за вислугою років.

Питання – чи кожен директор школи Кременчука, який виходить на пенсію, має вбивати свій навчальний заклад спільно з чиновниками міськвиконкому, – репортер не ставив. Тут і так усе зрозуміло.

 

Теги: Освіта КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 288 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 614 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 760 0