Новини з 1996 року

Школи в Кременчуці роблять безпечними: купляють камери відеоспостереження і безконтактні "рупори"

Валерія Макряшина 17 листопад 2020 10:20 516 0

Впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади в Кременчуці, на відміну від інших об'єктів, які фінансуються в Полтавській області за кошти з Державного фонду регіонального розвитку, відбувається не надто активно. Але відбувається. 

Про це стало відомо сьогодні, 17 листопада, на апаратній нараді в Полтавській ОДА. 

За словами начальниці управління інвестиційної політики та соціально-трудових відносин Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Марії Долженко, по цьому об'єкту нині завершено процедуру закупівлі в системі Prozorro — придбано телекомунікаційне обладнання. 

 

Читайте також: Спостереження за тим, щоб кременчужани не крали дітей і не псували клумби, коштуватиме 13 млн грн

 

12 жовтня був укладений відповідний договір на поставку в місто камер відеоспостереження на суму 13,6 млн гривень. Також розроблений основний графік робіт за вказаною угодою. Марія Долженко додала, що 240 камер уже встановлені в 15 кременчуцьких навчальних закладах середньої освіти (по 16 у кожній). 

І це найменше, що повинно бути, зважаючи на проєкт. Наразі готовність впровадження цього об'єкта  мінімальна й становить лише 17%. Динаміка, як видно з таблиці (див. фото під головним), на сьогодні поки що також нульова.

"Тут подано в казначейство платіжне доручення на суму 721 тисяча гривень. І 1 жовтня оголошено тендер на обладнання другої частини проєкту - обладнання для системи оповіщення на очікувану вартість 2 млн 308 тис. грн. Аукціон призначено на 19 жовтня і наразі, станом на 9 листопада, замовником повідомленно про намір укласти договір з ФОП Яценко на суму 2 млн 285 тисяч гривень, 19 листопада планується підписання договору..." - розповіла чиновниця. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1151 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2150 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2768 0