Новини з 1996 року

Школа №17 відзначає цієї осені 50-річчя

Bylyna 31 липня 2015 09:26 771 0

Урочистості намічені на 16 жовтня

Кременчуцька загальноосвітня школа №17 "Вибір" імені Миколи Неленя відзначить цього року 50-річчя.

Урочистий вечір намічений на 16 жовтня й пройде в Міському Палаці культури. Про це  "Програмі Плюс" повідомив Сергій Ситник, директор Міського Палацу культури, який також є випускником цієї школи.

Це - одна з найбільших шкіл, збудована у віддаленому мікрорайоні Молодіжний. Від самого відкриття й по сьогоднішній день навчання у цьому закладі відбувається російською мовою. Хоча зараз паралельно відкривають і українські класи.

Школа носить ім'я свого першого директора Миколи Неленя, який будував цей навчальний заклад і пропрацював у ньому все життя разом зі своєю дружиною Валентиною Миколаївною. На жаль, Микола Гаврилович помер 1991 року й похований на своїй малій батьківщині - в селі Великі Кринки Глобинського району.

У різний час школу №17 закінчили такі відомі люди як Павло та Юрій Іващенки, що нині працюють на керівних посадах у мерії, Ніна Матяш, керівник відділення банку "Індустріал", Едуард Шевчук, екс-депутат міськради, керівник одного з департаментів будівельної фірми "Київміськбуд", нинішні депутати міськради Руслан Федорченко та Олександр Березянський, багато випусників школи стали педагогами: Валентина Кукса, Ольга Левченко, Ольга Апітенок, Юлія Лещенко  та інш.

Юлія Билина

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись